Inimesed

Strippar Marco sattus alaealiste kiusajate küüsi: maja välisuksele soditi „Marco Tasane on lohh“ (73)

Terttu Jazepov, 10. aprill 2019 13:54
Marco TasaneFoto: Erakogu

„Nii see ju edasi minna ei saanud. Koridori astudes sain ühe poisi kohe kätte. Raputasin teda ning lükkasin ta trepist alla. Ka paksema poisi lükkasin alla. Teised jooksid üles, sest kartsid,” meenutab laulja ja strippar Marco Tasane hiljutist juhtumit, mis tema enda koduukse lävel aset leidis.

Kahe nädala tagune nädalavahetus oli Marco Tasase jaoks veidi teistsugune kui tavaliselt. Lisaks vabale päevale, mida tema töögraafiku juures tavaliselt ei juhtu, pidi ta tegelema ka nagamannidega, kes peaaegu et tema koju tungisid. „Hakkasin end ajaviiteks guugeldama,” purskab Marco naerma, kui olukorda meenutama hakkab. „Avastasin Youtube’ist venekeelse video pealkirjaga „Marco Tasane. Hoiatus”, kus kolm 12–14aastast maskidega vene poissi panid suure paberfoto minust põlema. Üks neist kergendas end leekides pildi peale,” kirjeldab ta video sisu, mis on tänaseks Youtube’ist eemaldatud.

„Mõtlesin, kas ei tee videost välja või ikkagi reageerin – kell lähenes juba südaööle,” meenutab Tasane. „Saatsin video siiski paarile sõbrale. Üks neist oli šokeeritud ja ütles, et ma seda rohkem kellelegi ei jagaks, sest see on niivõrd jube. Mina olin ikkagi kiusu täis ja jagasin videot Instagramis kahele vene noorele, kes mind jälgivad. Nad olid aga hoopis Peterburist, mitte Tartust ning ütlesid, et ei tunne neid poisse. „Sa oled ju kuulsus, see on suhteliselt tavaline,” arvasid nad. Mõtlesin, et nii tavaline see siiski ei ole.”

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

25.10.2019
FOTO | Väike päike! Strippar Marco värvis juuksed kollaseks
09.10.2019
Strippar Marco lõuaimplantaadist: tekkis auk ja lasin selle eemaldada
18.08.2019
VIDEO | Strippar Marco uus üllitis pajatab ei millestki muust kui stringidest
17.07.2019
VIDEO | Maitsetu või täpselt piiri peal? Marco Tasase uus lugu räägib napsutavast õpetajannast

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee