Inimesed

Pistist andnud teletähte ähvardab 40 aasta pikkune vangistus (2)

Toimetas Triin Tael, 10. aprill 2019 12:38
Lori Loughlin ja Mossimo GiannulliFoto: Reuters/Scanpix
USA telesarjast „Lastega kodus" tuntud Lori Loughlinit ja tema meest ähvardab 40 aasta pikkune vanglakaristus. Kuulus ja edukas paar andis pool miljonit dollarit pistist, et nende kaks tütart heasse ülikooli pääseksid.

Erinevalt „Meeleheitel koduperenaiste“ näitlejannast Felicity Huffmanist, kes võttis omaks 15 000 dollari suuruse altkäemaksu andmise ja võib piirduda aastase vangistusega, ei tunnistanud Lori ja tema moekunstnikust abikaasa Mossimo Giannulli end süüdi. Maksimumkaristusena ähvardab neid Daily Maili teatel 40aastane vabaduskaotus ja miljon dollarit trahvi. 

Saatuse iroonia: Lori ja Mossimo noorem tütar, sotsiaalmeediatäht Olivia Jade Giannulli oli enne ülikooliõpingute algust oma fännidele rääkinud, et tal pole plaanis loengutes käia - ta tahab kogeda pigem selliseid tudengielu rõõme nagu spordipäevad ja peod. „Õppimisest ma eriti ei hooli, nagu te teate.“

Ajakirja People teatel oli Olivia oma vanemate mahhinatsioonidest teadlikud. Lori ja Mossimo andsid altkäemaksu, et University of Southern California sõudenaiskonna treener värbaks nende tütred naiskonna ridadesse - see tagas Oliviale ja Isabellale koha ihaldusväärses ülikooli, kuhu nad eksamihinnetega poleks sisse pääsenud. Tegelikult polnud tüdrukud eales sõudmisega tegelnud.

Samal teemal

17.04.2019
„Koduperenaiste“ täht võib 10 kuuks trellide taha minna
16.04.2019
500 000 dollarit pistist andnud näitlejanna ei tunnistanud end süüdi
09.04.2019
„Meeleheitel koduperenaiste“ staar möönis pistise andmist
03.04.2019
RIKKURITE PETUSKEEM: kes maksid oma võsukese heasse ülikooli saatmiseks altkäemaksu ja kui palju?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee