Inimesed

Michael Jacksoni omaksed tegid omapoolse dokfilmi 

Toimetas Triin Tael, 8. aprill 2019 12:31
Michael Jackson Foto: Reuters/Scanpix
Michael Jacksoni omaksed avaldasid vastuseks pedofiiliasüüdistusega dokfilmile „Leaving Neverland“ omapoolse 30minutilise doki, mida saab näha YouTube'is. 

Eli Pedraza vändatud „Neverland Firsthand: Investigating the Michael Jackson Documentary“ (“Neverland otseallikaist: Michael Jacksoni dokfilmi uurides“) püüab ümber lükata Wade Robsoni ja James Safechucki süüdistusi, et popkuulsus kuritarvitas neid seksuaalselt.

2009. aasta juunis 50 aasta vanuses surnud Jackson eitas enne surma korduvalt pedofiiliasüüdistusi ning mõisteti 2005. aasta pilastusprotsessil õigeks. Uues filmis on intervjuud Jacksoni vennapoja Taj Jacksoni, vennatütre Brandi Jacksoni ja laulja šõude kauase tehnikajuhi Brad Sundbergiga, kes ööbis sageli Neverlandi rantšos.

Brandi semmis enda sõnul Wade Robsoniga seitse aastat. Tema sõnul ihkab mees oma skandaalsetest süüdistustest kasu ammutada. „Tal olid küüned alati enda poole.“ Sundberg kinnitab, et ei näinud Jacksoni seltsis eales ühtki ahastuses last. „Neverland oli nii rahulik, turvaline, lõbus koht.“ 

Samal teemal

29.05.2019
Kümme aastat Michael Jacksoni surmast: kas määritud mainega legend tuleks unustada?
26.05.2019
ŠOKEERIV! Michael Jackson oli surres kiilakas ja tema pead katsid armid
11.04.2019
Kuulsat räpparit pilastati poisipõlves
29.02.2019
Jacko õe väitel oli ka nende isa pedofiil