Saund

Jennifer Cohen avaldas USAs salvestatud särtsaka poploo „Add Spice“ 

Ohtuleht.ee, 8. aprill 2019 11:18
Jennifer Marisse CohenFoto: Stanislav Moshkov
Eelmise aasta septembris New Yorgis muusikat salvestanud Jennifer Cohen on välja andnud uue pop/traploo “Add spice”.

“Add spice” sündis New Yorgis kui Jennifer Cohen ja Luisa Lõhmus otsustasid sügise alguses USAsse lennata. Laulukirjutamisprotsess toimus viie päeva jooksul, kus iga päev saadi neljakesi Robert Smithi Defy recordings nimelises stuudios kokku.

“Siiani polnud ma kunagi sellises stiilis muusikat kirjutanud- hommikul vara läksime stuudiosse, lõunapausiks oli laul valmis kirjutatud ning ülejäänud päev ja vahel ka öö kulus salvestamisele,” räägib Cohen.

Loo inspiratsioon sündis kaks tundi enne New Yorgi lendu, mil toimus TV3 sügishooaja avapidu. “Vahel võib ju juhtuda nii, et suures rahvarohkes ruumis märkad kedagi ning enam ei saa silmi ära.Õhtu võib kujuneda väga “spicy’ks”, kuid nagu laul ütleb, siis “don’t want to be a wife, add spice to your life.”

Uue singli esitluspidu toimus kontsertklubis U3, kus tähistati ka Jenniferi 20ndat sünnipäeva. Jenniferi tulid toetama mitmed muusikud kui ka sotsiaalmeedia staarid nagu Uudo Sepp, Carlos Ukareda, Jaagup Tuisk, Merilin Mälk, Sissi Nylia Benita, Sidni Tomson, Maria Rannaväli jpt.

Laulu produtsentideks on Chris Hierro ja Robert Smith, kes ka Jenniferi Eesti Laulu laulu “Little baby El” taga olid. Muusikavideo autoriteks on Georg Tulver ning Laura Lisete Roosaar ning videos kehastab meesrolli Franz Malmsten.

Jennifer on varasemalt osalenud saates “Eesti otsib superstaari”, kus neiu esikümnesse jõudis. Samuti osales neiu 2019. aasta "Eesti laulul" lauluga “Little baby El”.