Inimesed

GALERII | Oskar Lutsu huumoripreemia pälvinud Urmas Lennuk: „Enda arvates ma ei ole naljamees. Minu abikaasa nimi on Liisa ja äärmisel juhul olen ma Liisa mees.“ (4)

LISA KOMMENTAAR

ei saa aru 8. aprill 2019 11:08
Inimene on nii vähe nalja kirjutanud ja anti preemia. Andnud siis juba mõnele näitlejale-näitlejannale. Aga eks see oli ka näha saalis olnud vaatajatest ja preemia summast. V.a. U.Lennuk: Teie vastu ei ole mul midagi ja vabandan, kui sõnad riivasid.
Jauram 8. aprill 2019 09:15
Sinu abikaasa nimi on Liisa ......, siis on ta ju Sinu ämmatütar ! Mul küll pole naist (abikaasat), ta on alati olnud ämmatütar, seisnud mu tegudes mu kõrval ... Ja vaat, ,,ämmatütar" öelduna on kaks inimest hea sõnaga meelde tuletatud... nii ämm, kes tütre ilmale toonud ja ämmatütar kes ....! Kedagi pole solvatud, pigem tunnustatud !
Nali 8. aprill 2019 09:05
See näitab, millises viletsas seisus meie naljategemine nüüd on, kui Lennuki-sugustele antakse preemia, ja ta ise ei teagi, et ta nalja teeb.Teen ettepaneku anda ka kellelegi Deedele see preemia, sest tema Õnne 13 on parimal juhul vilets huumor, tegelikult aga õnnetus Õnne senistele vaatajatele.
Naljakas et äärmisel juhul 8. aprill 2019 08:27