Inimesed

Britney pojad elavad ema närviravi ajal isa Kevin Federline'i pool (2)

Toimetas Triin Tael, 6. aprill 2019 10:00
Britney koos poegadega kaks aastat tagasi.Foto: AFP/Scanpix
Britney Spears on USA ajakirjanduse teatel läinud kuuks ajaks vaimse tervise keskusesse närve puhkama. Niivõrd rängalt on lauljannale mõjunud tema isa Jamie Spearsi haigus.

Britney (37) teatas jaanuaris, et jätab ära plaanis olnud Las Vegase kontserdid, kuna  tahab olla pereringis. Poptäht tunnistas, et tema isa oli mõni kuu varem haiglas surmasuus. Väidetavalt on Jamie Spearsile tehtud kaks sooltelõikust, kuid tema seisund pole ikka veel hea. Nüüd ilmus Britney üle mitme kuu sotsiaalmeediasse, andes mõista, et tal tuleb oma keha ja hinge eest hoolt kanda. „Me kõik peame võtma veidi aega enesele pühendumiseks,“ kirjutas ta. 

2007. aastal avaliku närvivapustuse üle elanud Britney toetub nii majanduslikes kui ka isiklike elu otsustes paljuski isale, kes on kohtu otsusel tema ametlik rahaasjade haldaja. Isa raske haigus on endise lapstähe lähiringi sõnul teda täiesti rööpast välja ajanud.

Ajakirja People allika teatel elavad Spearsi pojad Sean Preston (13) ja Jayden James (12) ema ravilviibimise ajal oma isa Kevin Federline'i juures. Spearsi endine tantsupoiss ja hilisem abikaasa Federline sattus mullu ajakirjanduse rasvastesse pealkirjadesse nõudmisega, et Britney maksaks talle rohkem elatist, ehkki seni on pojad elanud lauljatari kodus. Nende kunagine abielu ei kestnud kolme aastatki.

Kuid keerulistel aegadel on Kevin Britneyle siiski toeks. „Britneyl ja Kevinil on alati omad probleemid olnud, aga poegi oskab Kevin hästi kantseldada,“ avaldab People'i allikas. Kevinil on armusuhtest näitlejanna Shar Jacksoniga teismeline tütar ja poeg ning praeguse abikaasa Victoria Prince'iga kaks tütart.

Nüüdsel ajal DJ-na tegutseva Federline'i advokaat ütles Entertainment Tonightile tehtud avalduses, et Kevin kiidab eksabikaasat otsuse eest „astuda mõistlikke samme, tulemaks oma olukorraga vastutustundlikul viisil toime“. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee