Üritused

Saara Kadak põhjendab, miks ta Eurovisionile ei sõida! (17)

Terttu Jazepov, 5. aprill 2019 13:10
Saara Kadak "Eesti laulul"Foto: Erki Pärnaku
Neljapäeval kinnitas Tomi Rahula, et Saara Kadak ei sõida Eurovisionile. Kuigi Rahula ei teadnud täpset põhjust, avaldas Saara nüüd, miks ta euromelust ikkagi eemale jääb.

„Saara Kadak ei sõida meiega Eurovisionile,“ kinnitas Tomi Rahula. Küsimusele, miks nii, vastab ta, et ei teagi täpselt. „Ma ei ole temalt endalt seda küsinud. See info on tulnud laulu autorite kaudu. Äkki ta abiellub? Ma olen seda abiellumise juttu kuulnud, aga ei saa seda kinnitada, see on minu jaoks nagu linnalegend,“ viitab Tomi märtsi alguses Kroonikas avaldatud sahinale, et Saara ja tema kallim Märt Pius kavatsevad just Eurovisioni ajal teineteisele igavest truudust vanduda. Saara ise siis abiellumist ei kinnitanud.

Saara sõnab, et jääb Eurovisionist eemale töö tõttu. „Teatavasti on Eurovision 18. mail ja minul on 24. mail Estonias esietendus. Paraku ei lubanud lavastaja mind kaheks nädalaks enne esietendust ära, mis on arusaadav,” põhjendab Kadak. Tõepoolest, 24. mail esietendub Rahvusooperis Estonia muusikal „West Side Story”.

Kui palju on tõepõhja all aga sahinatel, et Saara ei sõida Eurovisionile, kuna kavatseb sel ajal abielluda? „Sellel teemal ma veel rääkida ei saa,” vastab ta lühidalt.

Samal teemal

09.06.2019
FOTOD | Hõissa! Saara Kadak ja Märt Pius pidasid pulmapidu!
15.05.2019
VIDEO | Vaata, milline oli Victor Crone Eurovisioni postkaart – bikiinides neiud ja nummi laulja
13.04.2019
Saara Kadak pulmadest: mina tahaksin natuke rohkem laristada, aga Märt toob mind maa peale tagasi
04.04.2019
PILT SELGE! Tomi Rahula avaldab, kas Saara Kadak sõidab Eurovisionile