Inimesed

Eeva Talsil oli värske emana alguses beebiga raske: telefoniarvele lisandus suur summa ämmaemanda nõuandetelefonile helistamisest (12)

Pere ja Kodu, 2. aprill 2019 19:16
Eeva TalsiFoto: Kenno Soo
Ajakirjas Pere ja Kodu rääkisid värsked lapsevanemad Eeva ja Villu Talsi, kuidas praeguseks kahekuuse Lilliga läheb. Eeva tunnistab, et ta on suur muretseja, nagu ta ema ja vanaemagi, sellepärast muretses ta alguses selle üle, miks laps nii palju nutab.

“Meil siin alguses oli telefoniarvel päris suur summa otsas, mis kulus ämmaemanda nõuandetelefonile,” muigab Villu. Nõu ja abi küsiti beebiga sõpradelt: Vabarnatelt ja bändikaaslaselt Jaan Jaagolt.

Oma lapsest Eeva sotsiaalmeedias pilte jagada ei taha ega pea seda õigeks - ta usub, et sellel mõttel, millega uudishimulikud pilgud fotot vaatavad, on suur jõud. Samuti usub ta, et see ei ole kõige õigem mõte, kuna lapsed pole ise valmis piltide jagamist heaks kiitma ja hiljem on üsna võimatu pilte veebist eemaldada.

Refereeritud artiklit täismahus saad lugeda Perest ja Kodust.

Samal teemal

03.07.2020
Eeva Talsi: pärast tütre sündi ei tahtnud kilod iseenesest kaduda
06.01.2020
FOTOD | Eeva Talsi tegi elu ekstreemseima etteaste: kardan väga kõrgust ja kogu number oli minu jaoks tehniliselt suur väljakutse
21.04.2019
Curly Stringsi liikmed: pärast laste sündi saame bändiproovis tunniga tehtud rohkem kui varem
14.02.2019
VIDEO | Hiljuti emaks saanud Eeva Talsi ja ansambel Curly Strings avaldasid uue loo

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee