Inimesed

EFTA | ÕL VIDEO | Aasta naissaatejuht Reet Linna: saatejuhi tööst ei osanud ma 25aastasena unistadagi! (19)

Jaanika Vilipo | Video: Tatjana Iljina, 2. aprill 2019, 01:12
Reet LinnaFoto: Tatjana Iljina
1. aprillil Alexela kontserdimajas toimunud Eesti filmi- ja teleauhindade galal aasta naissaatejuhi tiitli pälvinud Reet Linna rääkis Õhtulehele antud intervjuus, et kui ta noore tüdrukuna esimest korda telemajja sattus, ei osanud ta unistadagi sellest, et ühel päeval saatejuhiks saab.

"Alguses läksin assistendiks, tele tausta poole. Ma isegi ei mõelnud selle üle," tunnistas Linna. "Aga kuna mu fantaasia töötas, siis mingil hetkel hakkasin ise saateid välja mõtlema ja tulid ka pakkumised."

"Läbipõlemist on olnud aastate jooksul minul ikka ka. On olnud mõõnaperioode, kus olen tahtnud ära minna – ei ole ideid ja pakkumisi olnud," meenutas Linna segasemaid aegu. 

Teletöö on Linnale õpetanud kontsentreerumist ja oskust tegeleda ühe asjaga korraga. "Kaksik nagu ma olen, teen kümmet asja korraga, aga mitte ühtegi asja põhjalikult."

Küll aga hoiab ta end avatuna, et otsida alati teemasid, mida saadetes kajastada. "Üritan olla positiivse mõtlemisega, vähemalt siis, kui tulen koduuksest välja." 50 aastat teletööd on Linnale selgeks teinud ka selle tõe, et lahendamata olukordi ei ole. 

Samal teemal

24. aprill 2019, 11:27
Reet Linna saab 1100 eurot palka: inimesed arvavad, et teletöötajad on jõukad
3. aprill 2019, 15:42
Vinge räpilahing! Neli telekanalit pildus üksteise suunas teravaid kommentaare
2. aprill 2019, 18:33
EFTA | Priit Võigemast: tunnen end oma töös väikese mutrikesena, tegeliku töö teeb ära meeskond
2. aprill 2019, 13:22
TOP 5 | Roheline ruulib! Disainer Tim Bluzi lemmikkostüümid EFTA punaselt vaibalt

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee