Inimesed

Kraba ruttu! Suvise Beach Grindi piletid on nüüd müügil 

Katharina Toomemets, 1. aprill 2019 10:30
Beach GrindFoto: Pressimaterjalid
Järjekorras seitsmendat aastat toimuv festival Beach Grind rõõmustab muusikasõpru tänavu esmakordselt kolmepäevase programmiga. Praeguseks avaldatud programmmille peaesinejad on Netsky, Showtek, Dimension ja Nublu.

„Oleme igal aastal proovinud sammukese edasi minna ning alati midagi uut pakkuda, et üritust värskena hoida. Selleaastase artistivalikuga laiendame spektrit ning lennutame kohale välis- ja kodumaised artistid, kes on hetkel suuri tegusi tegemas,“ kommenteerib festivali korraldaja artistivalikut. „Oleme väga õnnelikud, et säärase kaliibriga artistid väisavad tipphooajal ka meie ägedat rannapidu.“

Beach Grindi praeguseks avalikustatud artistid on neljapäeval, 18. juulil Nublu, Dimension (Suurbritannia) ja Rämmar DJ-d; reedel, 19. juulil Netsky (Belgia), Wateva ja peosarja Bianca residendid ning laupäeval, 20. juulil Showtek (Holland), Lemon Fight ja peosarja Grind residendid.

Beach Grind toimub 18.-20. juulil Pärnus, klubis Sunset. Piletimüük algas täna ja neid on võimalik osta ürituse veebilehelt ja Ticketeri piletikeskkonnast. 

Samal teemal

29.04.2019
Nagu maast leitud! Beach Grindi korraldajad peitsid DPD pakiautomaatidesse festivalipileteid
26.03.2019
KUULA! Elektroonilise muusika duo Wateva uuel singlil teeb kaasa Elina Born
16.03.2019
Beach Grindil esinev bassiduo Showtek: tahame noori inspireerida, et nad oma unistusi järgiksid
28.02.2019
Suvise Beach Grindi peaesinejad on Netsky, Showtek, Dimension ja Nublu