Inimesed

Seitse kuud teles ja juba parima naissaatejuhi nominatsioon Eesti filmi- ja teleauhindadel!

Piret Laos: olin hetk enne esimest otse-eetrit minestamise äärel (9)

Terttu Jazepov, 1. aprill 2019, 00:02
PABIN PEAB OLEMA: „Vahel on ette tulnud, et mul ei ole üldse pabinat ja kohe on olnud mitte väga hea saade. Olen alati hästi rõõmus, kui pabin tuleb – kõlab naljakalt, aga see hoiab mind mingisuguses pingeolekus, et sooritada oma asja nii, nagu peab,” räägib „Õhtu!“ saatejuht Piret Laos.Foto: Martin Ahven

„Kui sain teada, et mind on valitud „Hommiku” saatejuhiks, ütles Robert Rool mulle: „Sina, Piret, ei tohi elu sees ühtegi kommentaari lugeda.” Ta teab, kui tundlik ma olen. Olen kõiges suur pabistaja ja väga enesekriitiline,” räägib „Õhtu” saatejuht Piret Laos (33).

„Päris esimeses „Hommiku” otse-eetris oli mul vaja öelda ainult üks lause - läksin kaamerate ette ainult sissejuhatuseks, inimesi tervitama. Olin hetk enne seda minestamise äärel,” meenutab ta. „Sellist närvi pole mul aastaid olnud!”

Saadetega „Hommik” ja „Õhtu” televaatajate südametesse jõudnud Piret tegi oma esimese teleprojekti kõigest paar aastat tagasi. „Mind kutsuti Kanal 2, Kanal 11 ja Kanal 12 sünnipäevapidu kajastama. Kanal 2 produktsioonijuht Mari-Liis Veskus, keda ma tollal ei tundnud, kirjutas mulle, kas oleksin nõus proovima - nad tegid üritusest, nagu ikka, umbes pooletunnise reportaažisaate, mille jooksul käisin ja küsisin inimestelt, kuidas neil läheb ja kuidas pidu meeldib. Nägin tol korral elus esimest korda telekaamerat ja -mikrofoni ning kogu ettevõtmine oli hästi kiire virvarr.”

Eelmise aasta suvel sai Piret kutse saate „Hommik!” saatejuhi otsingule. „Arvan, et Mari-Liisi käsi oli ka seal mängus,” ütleb ta.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

12. juuli 2019, 11:51
KOHTUMINE FÄNNIGA | Piret Laos: televaataja jooksis lillepoodi, kui mind nägi
1. aprill 2019, 22:50
BLOGI JA GALERII | Eesti filmi- ja teleauhindadel pärjati parimaks filmiks „Seltsimees laps“, parim teleseriaal on „Litsid“
1. aprill 2019, 18:19
GALERII | Kodumaised tipptegijad saabusid Eesti filmi- ja teleauhindade galale
1. aprill 2019, 10:44
PUUST JA PUNASEKS! Kuidas valitakse EFTA nominendid ja võitjad?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee