Inimesed

Millised repliigid kõlasid sarja viimastel võtetel Atsi ja Sirje kodus ning Kukekese baaris?

"ENSV" viimased päevad: „Teie ei organiseeri mitte midagi enam! Ei pane maja põlema!“  (6)

Aigi Viira, 30. märts 2019 00:02
LUHTUNUD FLIRT: Ehkki Illar (Raivo E. Tamm) paneb mängu kogu oma sarmi, ei õnnestu tal kuidagiviisi Marja-Liisa (Britta Soll) tähelepanu võita pikemaks kui daamil hädapärast vajalik. Näitleja Tamm esitas oma osa nii veenvalt, et näitleja Soll pidi terve stseeni aja naerulaginat tagasi hoidma. Foto: Tiina Kõrtsini
„Kus on minu müts?“ ilmutab sarja „ENSV“ produtsent Ain Mäeots võtteplatsi kööki tuisates nõudlikkust. „Must pibo, kus see on?“ Nii külm see Kullese tänava maja nüüd ka ei tundu olevat, et peaks mütsi joonelt kõrvuni sikutama? Mäeots vastab enne, kui keegi pärida jõuaks: „Ma lähen keldrisse! Järgmine võte on keldris!“ Tema hääles on tubli annus traagikat. Sest kelder lehkab kopituse järele. Ning on jääkülm.

Laine Mägil on kassinahkne kasukas kiivalt ümber, meesnäitlejail säärast rõõmu pole. „Ei minul ole kostüümi all mingeid kampsuneid, pikka aluspesu ka mitte,“ muheleb Peeter Jürgens, kes tõestab kogu oma isikuga, et näitleja kannatab kõik välja. Iseäranis külma. „Pole midagi hullu, kannatab ära!“ Tõsi, tal tuleb kannatada rohkem kui Laine Mägil ja Mait Malmstenil: nood kaks jäävad kõõluma keldritrepile, kui Jürgens ja Hendrik Toompere jr majaaluses ruumis omi asju ajavad. „Eks see ole alati nii, et talvel filmitakse suve ja suvel talve,“ muigab „ENSV“ üks produtsente Tarmo Kiviväli. Kõle ja haisev kelder, see käib juba eritingimuste alla! Pole vahet, kas õues lõõskab suvi või paugub pakane. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

28.03.2019
Vähktõve tõttu ema ja isa kaotanud Mait Malmsten: see on ülitõsine teema, millest peab rääkima
18.02.2019
Tänases „ENSV“ episoodis lööb kaasa vabadusvõitleja Heiki Ahonen
11.01.2019
ONGI KÄES! „ENSV” viimane hooaeg: helisevad pulmakellad ja lehvib sinimustvalge
08.01.2019
„ENSV“ jõuab aastasse 1990: ees ootavad margapaanika ja iseseisvumine