Inimesed

Paljas Porgand otsustas sotsiaalmeediast mõneks ajaks pausi pidada (30)

Ohtuleht.ee, 11. aprill 2019 11:11
Merilin Taimre ehk Paljas PorgandFoto: Tiina Kõrtsini
Blogija Paljas Porgand ehk Merilin Taimre paljastas juba märtsi lõpus oma blogis, et triivib aina enam sotsiaalmeediast ja blogist eemale. "Justkui ei taha enam olla inimeste silme all," kirjutas ta. Nüüd annab naine märku, et on otsustanudki sotsiaalmeediast pausi pidada. 

"Head aega praeguseks. Tulen tugevama ja õnnelikumana tagasi. Loodetavasti... Kui olen tagasi, annan teile teada, mis minuga juhtunud on. Mul ei ole 23. aprillini ligipääsu tehnikale, kaasa arvatud telefonile, seega palun ärge pommitage mind sel ajal millegagi, et saaksin olla rahus ja vaikuses. Armastan teid kõiki ja tänan teid toetuse eest," kirjutab ta oma Instagrami postituse all. 

Samal teemal

"Tahan olla oma lähedastega ja hoida privaatsust, hoiduda õelusest, solvangutest ja valust, mida välismaailm nii heldelt jagab. Tahan olla tõeline mina selle kõige haavatavamas rollis, aga seda ei ole võimalik teha avalikkuse ees. Mind rebitaks lõhki."

Merilin kirjutas, et tal olid tol hetkel käsil kõige pimedamad ja valusamad ajad, millest ta üksi välja ei tule. "Veel vähem aitab mind avalikkus. Olen seadnud fookusesse praegu oma isikliku elu, mida saatus on tulnud lõhkuma, ja seetõttu hindan väga, kui annate mulle võimaluse hinge tõmmata, säästes mind klaviatuuriklõbistustest, mis tahavad torkivaid kommentaare või pussitavaid solvanguid kirjutada."

Naine tunnistas, et mõtles juba mõni aeg tagasi blogi lausa mõneks ajaks sulgeda või hooletusse jätta, kuid miski kirjutamises mõjub talle teraapiliselt. "Olen hakanud pidama endale päevikut, et emotsioone vallandada, kuid olen ka kirjutanud siia postitusi, mis jäänud avaldamata."

Loe pikemalt Merilini blogist. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee