Inimesed

Nicolas Cage’i neljas abielu kestis vaid neli päeva! (6)

Toimetas Triin Tael, 29. märts 2019 10:18
Nicolas Cage ja Erika Koike. Foto: VIDA PRESS
Oma uusima sõbratari Erika Koikega naitunud Nicolas Cage andis juba neli päeva hiljem sisse avalduse abielu tühistamiseks. 

Ajakirja People valduses olevate kohtudokumentide andmeil andis 55aastane näitleja abielu tühistamise avalduse sisse kolmapäeval. Cage ja temast 33 aastat noorem meigikunstnik olid abiellunud Las Vegases laupäeval. 

Pealtnägijate väitel oli Nicolas olnud kell 11 hommikul abieluluba taotlema minnes ilmselt purjus ning rääkinud kohtuametnikele, et Erika peika on uimastiärikas. „Ma ei tee seda!“ kuulutanud Cage Daily Mirrori teatel esmalt, mispeale tema sõbratar oli rahulikult vastanud: „Ma pole seda palunudki.“

Kui filmitäht ühes automaadis taotlust vormistama hakkas, räusanud ta kogu aeg: „See naine võtab kogu mu raha ära!“ ja „Tema eks on narkar, tema eks on narkar!“ Erika korrutanud vaid: „Kullake, ma ei palugi, et sa seda teeksid.“

Paarike on hoidnud oma armuloos madalat profiili, ehkki mullu aprillis tabati nad üheskoos Puerto Ricos puhkamas. 

Cage'il on seljataga kolm abielu: näitleja Patricia Arquettiga, oma iidoli Elvis Presley tütre Lisa Marie'ga ning endise ettekandja Alice Kimiga. Teine abielu kestis vaid mõne kuu. Kolmandast abielust on Cage'il poeg Kal-El,  noorpõlve armuloost näitlejanna Christina Fultoniga poeg Weston (28).

Samal teemal

23.03.2019
Nicolas Cage'iga neli päeva abielus olnud naine nõuab elatist
01.03.2019
Cage oli abielludes liiga purjus, et oma tegusid mõista
27.02.2019
Nicolas Cage valmistub endast palju noorema pruudiga abielluma
08.04.2018
Nicolas Cage ei käinud poja pulmas