Inimesed

Tubli tüdruk! Grete Paia sai juhiloa: hakkasin leppima, et võin juhilubadest vaid und näha (3)

Ohtuleht.ee, 25. märts 2019 16:02
Grete PaiaFoto: Erlend Štaub
Lauljatar Grete Paia jagab Instagramis rõõmu, et on lõpuks kätte saanud juhiloa. Esimest korda läks ta autokooli aastal 2013 Kuressaares, paljastab ta. 

"Kuna aga tollal olin sunnitud pea kuu aja möödudes Tallinna kolima, siis jäid mu autokooliõpingud olude sunnil soiku. Plaanisin küll suviti asjaga tegeleda, kuna oli selge, et ülikooli kõrvalt ma naljalt koju Kuressaarde ei jõua, ent tiheda esinemisgraafiku tõttu ei õnnestunud mul lõppkokkuvõttes sinna piisavalt tihti ka suviti sõita, ning naljatades juba hakkasingi leppima sellega, et ma võin juhilubadest ilmselt vaid und näha," kirjutab Grete Instagramis.

Möödunud kevadel kutsus Autosõit teda üle Tallinna autokooli ja sügise lõpus hakkas Grete asjaga tõsisemalt tegelema. "Mäletan, kuidas pühade paiku kodus olles kuulasin päevad läbi e-õppe loenguid. Minu jaoks muutis e-keskkonnas õppimine kogu protsessi oluliselt mugavamaks ja lihtsamaks. Õppisin teooriat täpselt mulle sobival ajal ja kohas. Kui end möödunud aasta lõpus ikka korralikult käsile võtsin ja asjaga tegelema hakkasin, siis läks kõik väga kiiresti — mõne kuuga sai asi tehtud. Jäin väga rahule ka oma sõiduõpetaja Jaanus Madissooga, kes on tohutult muhe, rahulik ja äärmiselt tore. Tänu temale tunnen end liikluses kindlalt ja mugavalt."

Samal teemal

30.09.2019
FOTOD | Grete Paia auto sõideti parklas puruks: kohale jõudes vaatasin, et miks mu auto võpsikus on
20.06.2019
VIDEO JA FOTOD | Grete Paia sõidab uues muusikavideos Lasnamäel murutraktoriga: see oli päris huvitav kogemus
05.06.2019
Grete Paia ülestunnistus: paar aastat tagasi ei julgenud ma meigita kuhugi minna
23.03.2019
ÕL VIDEO | Grete Paia, Allan Roosileht, Keili Sükijainen ja teised ehk Vaata, mida põnevat müüvad staarid Buduaari turul

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee