Elu

VIDEO | TFW 2019 | Katrin Aasmaa tõi lavale kapsapõldudest inspireeritud moekollektsiooni 

Anu Saagim | Video: Erlend Štaub, 24. märts 2019 20:09
Katrin Aasmaa moeloomingFoto: Erlend Staub
Eile õhtul jõudis moesõprade ette kevadise Tallinn Fashion Weeki viimane vaatus, mis tõi lavale nii pöörased loovhuligaanid ja moemaailma värsked trendid, aga ka ülima naiselikkuse ning ühe pulmakleitide kollektsiooni. Tartu moepubliku ette astusid BRAND NO.8, Diana Arno, Katrin Aasmaa, Aldo Järvsoo, Triinu Pungits ja Mammu Couture.Märtsikuine Tallinn Fashion Week kulmineerus eile õhtul Tartus hotellis Lydia ning pakkus nii Tallinnast kui Tartust kohale saabunud huvilistele kütkestavat moemängu. 
Katrin Aasmaa moelooming Foto: Erlend Staub

Kodumaisel moeskeenel ainulaadseks nähtuseks peetav Katrin Aasmaa tõi lavale kapsapõldudest inspireeritud kollektsiooni, mille eesmärgiks on näidata rõivaste emotsionaalset väärtust – disaineri sõnul suudavad rõivad ka kõige raskemates olukordades inimese enesetunnet parandada. Aasmaa värskeimas moeloomes kohtab nii narmendavat ja kergelt kulunud tviidkangast kui ka sädelevat litrit, kollektsiooni mustrid valmisid aga kapsa läbilõikest joonistuvate joonte põhjal. 

Vaata moegaleriid ja videot!

Samal teemal

26.05.2019
Palju õnne! ERKI Moeshow 2019 võitja on Katrin Aasmaa
09.04.2019
Eesti meister fitnessis Agne Kiviselg: võin end perfektsuse saavutamiseks kasvõi tükkideks nokkida
25.03.2019
MOEGALERII | Kirill Safonov üllatas tõeliselt vinge loominguga
23.03.2019
TFW 2019 | Ketlin Bachmanni plisseetehnikas valminud kollektsioon jõudis lavale nii pehmes pastellis kui ka julges koloriidis

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee