Elu

TFW 2019 | Diana Arno värske kevadkollektsioon on inspireeritud suurlinna kõrghoonetest 

Anu Saagim, 24. märts 2019 20:03
Diana Arno värske kevadkollektsioon Foto: Erlend Staub
Eile õhtul jõudis moesõprade ette kevadise Tallinn Fashion Weeki viimane vaatus, mis tõi lavale nii pöörased loovhuligaanid ja moemaailma värsked trendid, aga ka ülima naiselikkuse ning ühe pulmakleitide kollektsiooni. Tartu moepubliku ette astusid BRAND NO.8, Diana Arno, Katrin Aasmaa, Aldo Järvsoo, Triinu Pungits ja Mammu Couture.Märtsikuine Tallinn Fashion Week kulmineerus eile õhtul Tartus hotellis Lydia ning pakkus nii Tallinnast kui Tartust kohale saabunud huvilistele kütkestavat moemängu. 
Diana Arno värske kevadkollektsioon Foto: Erlend Staub

Diana Arno värske kevadkollektsioon pajatas loo maailmaränduri elust ning on inspireeritud suurlinna kõrghoonetest. Kaasaegne linnaarhitektuur tõi kollektsiooni ranged vormid, mida ilmestasid omakorda ruudulised jakid, kleidid ja pluusid, samuti korrapärased voldid, sportlikud elemendid ning plisseeritud seelikud. Päikeselised sinepitoonid olid aga kaaslasteks kollektsiooni merehõngulistele triipudele, voogavatele kangastele ning lainetavatele rüüsidele.

Vaata moegaleriid!

Diana Arno värske kevadkollektsioon Foto: Erlend Staub

Samal teemal

25.03.2019
MOEGALERII | Kirill Safonov üllatas tõeliselt vinge loominguga
24.03.2019
TFW 2019 | Svetlana Puzurjova kollektsioon räägib hingest ja tunnetest, mis peegelduvad inimese seest
24.03.2019
TFW 2019 | Kevadise moenädala viimane õhtu tõi lavale pöörase moeloome ja peene naiselikkuse
23.03.2019
TFW 2019 | Ketlin Bachmanni plisseetehnikas valminud kollektsioon jõudis lavale nii pehmes pastellis kui ka julges koloriidis

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee