Elu

TFW 2019 | Woolish tõi publiku ette meriinovillaste kudumite pehme paituse ning modernselt trenditeadliku stilistika 

Anu Saagim, 23. märts 2019 15:00
Woolish moeloomingFoto: Erlend Staub
Eile õhtul kulmineerus kevadise moenädala Tallinna etenduste maraton ning juba täna suundub moerong Tartusse, kus leiab aset seekordse Tallinn Fashion Weeki viimane päev. Eilsel moeõhtul astusid aga värviküllaste kollektsioonidega lavale Donna Nordica, Perit Muuga, Cärol Ott, Woolish ning ühenduse Embassy of Fashion disainerid Riina Põldroos, Aldo Järvsoo ja Ketlin Bachmann.

Woolish moelooming Foto: Erlend Staub

Märtsikuine Tallinn Fashion Week tõi teisel moeõhtul lavale põneva assortii kodumaisetest disaineritest ning kostitas pikast talvest räsitud moemeeli energilise värvivalikuga.

Woolish moelooming Foto: Erlend Staub

Seejärel oli lava Woolishi päralt, kes tõi publiku ette meriinovillaste kudumite pehme paituse ning modernselt trenditeadliku stilistika. Kaubamärgi uus kollektsioon kannab nimetust “Number 3”, mis võib brändi loojate sõnul tähistada kolme dimensiooni, aga ka kolme kui õnnenumbrit – ühe jaoks on kolm kohtuseadus, teisele on ta lihtsalt maagiline kolm. Woolishi jaoks on aga tegemist kolmanda kollektsiooniga, mille täiuslikkus on peidetud kolme kihti. Rõivabrändi disainikeel toetub ka uues kollektsioonis jätkusuutlikkusele ja kõrgele kvaliteedile ning lisab kudumimaailmale vürtsi efektselt värvikireva paletiga.

Woolish moelooming Foto: Erlend Staub

Vaata moegaleriid!

Samal teemal

25.02.2019
PILDID | Tallinn Fashion Week`i lõpetas pop-up Tartu Kaubamajas
25.02.2019
MOEGALERII | Kirill Safonov üllatas tõeliselt vinge loominguga
24.02.2019
VIDEO | TFW 2019 | Mammu Couture loomingusse on põimitud mänglev arrogantsus
24.02.2019
TFW 2019 | Triinu Pungitsa uus kollektsioon on ood rohenäppudele ja metsikutele aedadele