Rõivabränd Donna NordicaFoto: Erlend Staub
Anu Saagim 23. märts 2019 14:40
Eile õhtul kulmineerus kevadise moenädala Tallinna etenduste maraton ning juba täna suundub moerong Tartusse, kus leiab aset seekordse Tallinn Fashion Weeki viimane päev. Eilsel moeõhtul astusid aga värviküllaste kollektsioonidega lavale Donna Nordica, Perit Muuga, Cärol Ott, Woolish ning ühenduse Embassy of Fashion disainerid Riina Põldroos, Aldo Järvsoo ja Ketlin Bachmann.Märtsikuine Tallinn Fashion Week tõi teisel moeõhtul lavale põneva assortii kodumaisetest disaineritest ning kostitas pikast talvest räsitud moemeeli energilise värvivalikuga.

Rõivabränd Donna Nordica Foto: Erlend Staub

Õhtut alustas mugavatele kleitidele keskenduv rõivabränd Donna Nordica, kelle värskeim kollektsioon on inspireeritud Tallinna Rocca al Mare piirkonnast. Kaubamärgi kevadkollektsioon vastandub monokroomse talve tuhmidele toonidele ning pakub läbi jõuliste värvimängude ja mustriliste kangaste turgutavat moevaatemängu, mis annab märku, et kevad on tõepoolest saabunud. Kollektsioonis on koha sisse seadnud lille-, liblika- ja kiilimotiivid, samuti uuele hooajale omased pastelltoonid ning suveõhtuist inspireeritud maagilised värvitoonid. 

Rõivabränd Donna Nordica Foto: Erlend Staub

Tallinn Fashion Weeki põhiprogramm:

Kultuurikatel, Tallinn
Neljapäev 21.03
18.00 Marilin Sikkal, Virtuoza by Liisi Tui
19.30 Tallinn Design House, Eve Hanson
21.00 Alexanderling, Beatrice

Reede 22.03
18.00 Donna Nordica, Perit Muuga
19.30 Cärol Ott, Woolish
21.00 Embassy of Fashion: Ketlin Bachmann, Riina Põldroos, Aldo Järvsoo
 

Hotell Lydia, Tartu
Laupäev 23.03
18.00 Brand NO.8, Diana Arno
19.30 Katrin Aasmaa, Aldo Järvsoo
21.00 Triinu Pungits, Mammu Couture
 

Lisaüritused:

Kolmapäev 20.03
18.00 Iris Janvier
Iris Janvier Concept Store, Tornimäe 5, Tallinn

Laupäev 23.03
13.00-18.00 Kirill Safonov, avatud uste päev
17.00 Kirill Safonov, moeetendus
A. Weizenbergi 14-2, Tallinn
 


Tallinn Fashion Weeki piletid on saadaval nii Piletilevis kui ka üritusel kohapeal. Kevadise moenädala esitlejaks on DHL ning ürituse toimumisele aitavad kaasa ka Valge KlaarKaubamajaKevin.MurphyMax FactorRGBGoldtimeS.PellegrinoTallink Hotels ning Lydia Hotel.