Elu

BAARI-MADISE BLOGI | Uskumatu, kui kuradima silmakirjalik poliitik see Kohuke on! (11)

Madis Räästas; Anu Saagim, 23. märts 2019 12:43
Madis Räästas aka Baari-Madis

Eelmine nädal pole millegi suure, rõõmsa ja positiivsega meelde kahjuks jäänud. Õnnetused ja tragöödiad täidavad ajalehtede külgi. Ei tea, kas peaks kõik puhkused tühistama, kuna usk Boeingusse on kadunud? Suures hirmus vältima reisi Uus-Meremaale? Ja ka Eesti tulevik on saamatute poliitikute käes, kellel vaid oma isiklikud huvid mängus. Ausaid sportlasi karistatakse patustajate tegude pärast jne., jne. Kaua võib? Kõike seda jama lugedes tahaks karjuda ja vaid roppusi kribada artiklite alla. Julge hundi rind on tema nägu ja pigem elan ennast välja oma blogis."Ei saa mitte vaiki olla..." Kõik, mis mind on neid haigeid uudiseid lugedes minusse kirpeldama jäänud, on vaja välja endast saada. Ma ju ekspert mitte milleski ja suudan arvamuse anda kõiges kõigile ehk siis loll kui lauajalg. Aga  mis võiks küll olla mu anonüümne kommentaatori nimi, kui ma kunagi tahaks oma pahameele kommentaariumites välja elada? PD-KEI? Marthelbeke? Mati  Suusk? Jüripäev? Ahh, mis mul ikka varjata! Oma nägu, oma tegu, oma  nimi. Ma ei karda kedagi!Jüri Ratas ütles, et Eesti Vabariigis ei ole kohta kellegi diskrimineerisele usutunnistuse, rahvuse, päritolu, ega mistahes muul alusel. USKUMATU, kui kuradima silmakirjalik poliitik ta on! See on muidugi minu isiklik arvamus, sestap pole tegu rünnakuga - igaks juhuks ütlen, sest eestlased on kõik ju lumehelbekesed.   

Ise moodustab see Ratas valitsust EKRE'ga, kelle vaated muulaste ja vähemuste suunas ei ole just kõige sõbralikumad. Ja siis lisab veel, et sellisele teguviisile tuleb täie tõsidusega reageerida. Kuidas ta kavatseb seda  teha? Andes platvormi erakonnale, kes süüdimatult on avalikult kiusaja rollis olnud. 

Tegelikult mind poliitika üldse ei huvita. Aga kommenteerida ning vinguda on isu küll. Lihtsalt kahju, et Kohuke ei suuda oma kaotusest üle saada. Kohe näha, et ta ei ole pädev olema peaminister. Kui see peaks paika, siis rahvaks oleks valimistel seda ka näidanud. Aga seda ei juhtunud. Härra sai jalgevahe magusaks peaministri rollis ja nüüd on kui jonnakas laps ega suuda oma  mänguasjast lahti lasta. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

14.06.2019
BAARI-MADISE BLOGI | Appi, aidake! Alates 16. juunist pole mul enam kodu!
01.06.2019
BAARI-MADISE BLOGI | Ukse ees on kohtumine teiste kirjavõimeliste eneserahuldajatega
25.05.2019
BAARI-MADISE BLOGI | 60aastane memm ja soe viin kiilanevale rasvasele pingviinile
18.05.2019
BAARI-MADISE BLOGI | Lilla kakaduu eurosirin: las muusika võidab ja mitte poliitika!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee