Moedisainer Marilin SikkaliFoto: Erlend Staub
Anu Saagim 21. märts 2019 17:21
Tallinn Fashion Week 2019 on alanud ja toimub 20.-22.märtsini Tallinna Kultuurikatlas ja 23. märtsil Tartus Lydia Hotellis. 

Täna õhtul esitleb oma kollektsiooni moedisainer Marilin Sikkal, kelle brändi MARI iseloomustavad liikuv eluviis, elujaatav suhtumine ning positiivne mõtlemine. Ka MARI värske, kevadisel Tallinn Fashion Weekil esitlusele tulev kollektsioon järgib neid samu märksõnu ning seab fookusesse kooskõla inimese ja teda ümbritseva vahel.

Brändi uues kollektsioonis kohtab pehmest ja säravast puuvillafliisist dresskleite ja pükstükke ning heledat teksamaterjali, mida toetavad julged, 80ndate stiilis soengud, sportlik ja liikuv elustiil ning hea muusika. Disainer usub, et kui armastad eeskätt iseennast ning kannad hoolt oma hinge ja vaimu eest, mõjud usutavalt ka väljaspoole. Seega suunab tema värske looming inimesi end julgelt väljendma.

Vaata videot!

Marilin Sikkal püüab läbi oma loomingu anda selle kandjale võimaluse saada osa ideaalsest elustiilist.

"Kujuta ette, et saad terve päeva vältel teha just seda, mis sulle meeldib – ja nii iga päev," kirjeldab disainer oma mõtet. "Hommikul tõmbad selga MARI mõnusa pükstüki, tervitad päeva, võimled, naudid hommikusööki ja oled hetkes. Sellele järgneb kerge veeprotseduur ning imeline päev jätkub tööalaste toimetustega."

Just seepärast leiab MARI värskest kollektsioonist pehmed ja naturaalsest kiust tooted, mis annavad kandjale võimaluse olla tema ise, pakuvad turvatunnet ning loovad valmisoleku algavaks päevaks. MARI rõivad on mõeldud kandmiseks hommikust õhtuni, nii kodus, tööl kui üritustel, ja annavad omapoolse panuse sellele, et kandja leiaks elus tasakaalu.

MARI värskeim looming tuleb kevadise Tallinn Fashion Weeki raames esitlusele neljapäeval, 21. märtsil kell 18.00 Kultuurikatlas.