Natalie mullusel New Yorgi moenädalal Bottega Veneta šõul. Foto: VIDA PRESS
Toimetas Triin Tael 21. märts 2019 11:09
Ameerika tippmodell Natalie Westling paljastas CNNi intervjuus, et ta hakkas pool aastat tagasi testosterooni võtma ning laseb end nüüd Nathaniks kutsuda. 

Arvukates moešõudes ja reklaamikampaaniates osalenud 22aastane punapea kolis soo korrigeerimiseks New Yorgist Los Angelesse. Enda sõnul on ta maadelnud kümme aastat depressiooni, ärevuse ja vihapursetega. Pärast aastatepikkust vaimse tervise ravi langetas Natalie mullu aprillis otsuse alustada teekonda meheks saamise poole. Peeglist vaatab Nathanile vastu oma vana mina mehelikum versioon. Ta on kümmekond kilo juurde võtnud ning häälgi on muutunud jämedamaks.

„Ma oleksin otsekui kogu elu maski kandnud. Kui võtsin maski eest, oleks nagu lõpuks ... Ma ei teagi. Ma ei kanna enam enda jaoks võõrast nahka,“ rääkis ta intervjuus. 

Nathanil on kavas lasta oma rinnad eemaldada, kuid seejärel kavatseb ta New Yorgis modellitööd jätkata. Tema agentuur The Society Management, kelle ridades on näiteks Kendall Jenner, on oma veebikülje Natalie nime Nathaniks muutnud ning lisanud temast värske foto. Teisi meesmodelle agentuuris praegu pole.