Inimesed

Vaatajarekordeid purustanud „Tõde ja õigus“ toob kinno inimesed, kes tavapäraselt kinos ei käi (1)

Toimetas Jaanika Vilipo, 20. märts 2019 10:26
Ivo Felt Tanel ToomFoto: Heiko Kruusi
„Tõde ja õigus“ lõi nädalavahetusel 200 000 vaatamisega taasiseseisvunud Eesti kinokülastuse rekordi ning märkimisväärselt suure osa sellest moodustavad pensionärid ning inimesed, kes pole üldjuhul kinode tavakülastajad, näitab Forum Cinemas statistika.

„Kauaoodatud „Tõde ja õigus“ on lausa nii populaarne, et hetkel moodustavad kõikidest Forum Cinemas kinodes käivatest inimestest lausa 43 protsenti „Tõe ja õiguse“ vaatajad,“ märkis Forum Cinemas turundusjuht Katre Kärner.

Samal teemal

„Väga palju käib meil klasside kaupa õpilasi, aga tähelepanuväärne on kindlasti see, et märgatavalt on tõusnud pensionäride  ja nende kinokülastajate hulk, kes üldjuhul püsivalt kinos filme vaatamas ei käi,“ selgitas Kärner ja lisas, et selliste filmihuviliste hulk moodustab lausa veerandi kõikidest aastapäeva filmi vaatajatest.

„Eriti tore on see, et kinno on jõudnud ka palju pensionäre, kellest paljud on kinos esimest korda peale taasisesvumist või siis käisid viimati vaatamas „Nimed marmortahvlil“. Nii mõnigi vanapaar on tulnud kohale juba poolteist tundi enne seansi algust, et rahulikult õige saal leida ja ennast mugavalt sisse seada. Lisaks on palju seltskondi, kus lapsed ja lapselapsed on oma vanemad ja vanavanemad kinno toonud.“

Samal teemal

12.03.2019
„Tõde ja õigus“ ületas veerand miljoni kinokülastaja piiri
04.03.2019
Filmi Vargamäe avab huvilistele uksed!
19.02.2019
Ivo Felt ei välista, et „Tõest ja õigusest“ võiks tulla miniseriaal
15.02.2019
Seal ta ongi, see Vargamäe: loe, kus asuvad romaanile "Tõde ja õigus" ainest andnud paik ja filmi võttekohad!