Inimesed

Karl-Erik Taukar: arvan, et Marko Reikop ei ole minu suurim fänn (10)

Toimetas Terttu Jazepov, 18. märts 2019, 16:03
Karl-Erik TaukarFoto: Alar Truu
„Kui vaatan nominente meessaatejuhi kategoorias, siis olgem ausad, Marko Reikop oleks seda väärt küll,” rääkis Raadio 2 hommikuprogrammis Karl-Erik Taukar.

„Mõelge, kui palju oma elust see inimene tele-eetris veedab. „Eesti televisioonile elatud elud” võiks olla see telesaade, mis käsitleks panust, mis ta on andnud. See ongi vägev. Minu arust seda ei maksa kuidagi devalveerida, et ta seda juba nii kaua teeb. Vinge tegija,” ütles Karl-Erik.

Taukar tunnistas, et intervjueeritavana on Reikopi küsimustele vastata suhteliselt ebamugav. „Arvan, et Reikop ei ole minu suurim fänn. Tavaliselt olen leidnud end „Ringvaate” toolilt pigem ebamugavates olukordades. Harvad on juhused, kus on olnud ka väga tore. Mulle tundub, et see on tema võti otse-eetri olukordadele. Konflikt teadupärast müüb,” sõnab Taukar, et kuigi temal on ebamugav, on televaatajal tõenäoliselt põnev.

Samal teemal

5. aprill 2019, 00:22
Karl-Erik Taukar: kahest auhinnast kallim on muusikaauhind
12. märts 2019, 13:34
GALERII JA NIMEKIRI | Selgusid Eesti filmi- ja teleauhindade nominendid

10 KOMMENTAARI

v
villu 19. märts 2019, 12:48
reikopi sõbrad on kõik angeli pubis
e
e 18. märts 2019, 21:19
jah, ka mina pole kunagi olnud taukari fänn, ei meeldi tema laulud, ausalt öelda, pole eestis sellist lauljat ega lauljatari keda läheks heameelega kuulama vaatama
Loe kõiki (10)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee