Inimesed

Pistist andnud näitlejataridelt nõutakse 500 miljardit dollarit (13)

Toimetas Triin Tael, 18. märts 2019 15:49
Felicity Huffman (vasakul) ja Lori Loughlin Foto: AFP/Scanpix
Ameeriklanna Jennifer Kay Toy nõuab teletähtedelt Felicity Huffmanilt ja Lori Loughlinilt, kes olid oma tütred pistise abil heasse ülikooli saanud, kohtu kaudu 500 miljardit dollarit.

Huffman („Meeleheitel koduperenaised“) ja Loughlin („Lastega kodus“) võeti eelmisel nädalal vahi alla süüdistatuna altkäemaksu andmises oma võsukeste ülikooliõpingute edendamiseks. Ajakirja People andmeil maksis Huffman oma tütre Sofia sisseastumiseksami hõlbustamiseks 15 000 dollarit, Loughlin ja tema moekunstnikust mees aga olid oma kahe tütre õpingute nimel andnud pistiseid poole miljoni dollari väärtuses.

Californias elav Jennifer Kay Toy väidab Deadline.comi andmeil, et kogu USAd raputanud petuskandaali tõttu jäi tema poeg Joshua eliitülikoolist välja. Toy on kohtusse kaevanud nii Huffmani ja Loughlini kui ka mitukümmend teist edukat isikut, kes meelehea abil oma võsukesi nimekatesse ülikoolidesse sebisid. Naine väidab, et aastate jooksul paljustki loobunud, et tema tubli ja usin poeg Joshua heasse ülikooli pääseks. Toy sõnul oli Joshua pürginud mitmesse skandaaliga seotud ülikooli, kuid vastu ei võtnud teda ükski. Haavnud ema järeldab, et ülikoolid eelistasid alatuid pistisemaksjaid. 

Samal teemal

16.04.2019
500 000 dollarit pistist andnud näitlejanna ei tunnistanud end süüdi
10.04.2019
Pistist andnud teletähte ähvardab 40 aasta pikkune vangistus
09.04.2019
„Meeleheitel koduperenaiste“ staar möönis pistise andmist
27.03.2019
Mainekas ülikool viskas pettusega õppima pääsenud rikkuri võsukese välja

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee