Tele

Öed ja Shanon „Eesti muusika karikas“: väga põnev on jälle võistelda (3)

Katharina Toomemets, 17. märts 2019 09:00
"Eesti muusika karika" teine saadeFoto: Külli Rummel/TV3

„Põnev on jälle võistelda. Eks selline väike pinge on, aga see on mõnus,“ räägib ansambli Shanon laulja Taavi Immato, kes läheb täna õhtul saates „Eesti muusika karikas“ vastamisi ansambliga Öed.

Öed olid äsja teiste artistidega võistlustules – osalesid nad ju tänavu „Eesti laulul“, kuid Taavi viimane võistluskogemus jääb kümne aasta taha. „Sa olid ju 2009. aastal superstaaris. Me enne hakkasime selle peale mõtlema ja vaatasime järele. Kümme aastat tagasi!“ ütleb Ödede liige Tuuli Rand Taavile. „Kui ma hakkasin teie lugusid Youtube’st vaatama, avastasin, et alguses oli Shanonil hoopis mingi teine laulja.“

Taavi ütleb, et väike pinge on küll, kuid väga põnev on jälle võistelda. „Pole vist nii pingeline, kui superstaar?“ uurib Tuuli. „Ausalt öeldes ma ei mäleta eriti. Superstaarisaates oli tihti see, et valmistasid nädalaga ühe loo ette, aga nüüd oli vaja nädalaga õppida põhimõtteliselt kolm uut lugu,“ ütleb Taavi. Tuuli sõnul on Shanoniga väga lõbus võidu laulda. „Shanoni poisid on väga toredad.“ Ka Kristel ja Taavi kiidavad vastaseid.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

28.04.2019
Karl-Erik Taukar „Eesti muusika karikast“: võistlusmoment peab olema, mütsiga lööma minna pole mõtet
21.04.2019
KES KEDA? „Eesti muusika karikas” lähevad vastamisi Daniel Levi ja Põhja-Tallinn
07.04.2019
„Eesti muusika karikas” astuvad võistlustulle Ivo Linna ja Shanon: liialt tõsiselt ei tasu võistlust võtta
31.03.2019
Uudo Sepp ja Laura Põldvere „Eesti muusika karikas“: muusikud võiksid rohkem koos midagi teha

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee