Inimesed

Pereliikmed viisid „Jackassi“ tähe Bam Margera ravile 

Toimetas Triin Tael, 13. märts 2019, 10:36
Bam Margera tänavu Eestis.  Robin Roots
TMZ.comi andmeil viibib „Jackassi“ täht Bam Margera raviasutuses, kuhu ta läks pereliikmete ja sõprade survel. Möllumehest Eesti e-resident oli viimasel ajal meelemürkide mõju all murettekitavalt käitunud.

Bam oli postitanud Instagrami mitu videot, kus ta oma abikaasa Nicole Boydi aadressil inetusi rääkis. Need on nüüdseks eemaldatud. Hiljem levis internetis video, kus joobes Bam ähvardas oma mänedžeri. Margera seisundi tõttu tuli ära jätta tema esinemine New Yorgi komöödiaklubis.

Nüüd on Margera, kel on Nicole'iga aastane poeg, viidud TMZ.comi andmeil käitumishäirete ravikeskusesse. Pere ja sõbrad loodavad, et endine profirulataja, kes hiljuti käis järjekordselt Eestis, saab kliinikus oma elu joonde.

Esmaspäeval avaldas mitu lähedast, sealhulgas vennanaine Kelly Margera, Instagramis postituse, mis paistis viitavat Margera sõltuvusprobleemidele. Fännidel palutakse Bami oma palveis meeles pidada.

Kelly nimetas sõltuvust hirmuäratavaks ja keerukaks haiglaseks, mis puudutab kogu peret. „Abi andmine ja vastuvõtmine on pahatihti keeruline protsess. Meie pere ei vaja praegu teie sõnu, arvamusi, Instagrami kommentaare ega Facebooki jagamisi. Me vajame teie palveid, palved on võimsad, ja seni kui te pole sel teekonnal meie nahas olnud, pole teil aimugi, mis toimub.“

Samal teemal

11. märts 2019, 16:45
Abikaasa jättis jälle jooma kukkunud Bam Margera maha?
8. märts 2019, 16:39
VIDEO | Joobes Bam Margera sõimas mänedžeri
7. veebruar 2019, 07:00
VIDEO | „Jackassi“ superstaar külastas Eestis koera, kelle ostis 50 euroga Läti neonatsilt
3. veebruar 2019, 21:00
Bam Margera valis medalite asemel „Jackassi“: ma ei kahetse, kasutasin ära oma isikuomadusi

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee