Inimesed

Üks imeväike detail võib viidata Meghani rasedusvaevustele (6)

Toimetas Triin Tael, 13. märts 2019 10:30
Kuningliku pere liikmed 11. märtsil Westminister Abbeys. Foto: AFP/Scanpix
Briti kuninglik pere eesotsas Elizabeth II-ga saabus esmaspäeval Westminster Abbeysse Commonwealth Day jumalateenistusele ning nagu viimasel ajal ikka, pälvis enim tähelepanu prints Harry lapseootel abikaasa Meghan.

Teravsilmad märkasid, et hertsoginna Meghan saabus kirikusse ilma uhke kihlasõrmuseta, kirjutab Ilta-Sanomat. Endise näitlejanna vasakus käes säras vaid laulatussõrmus. Veel eelmisel nädalal oli Meghanil Harry enese disainitud kihlasõrmus sõrmes.

Meghan Markle demonstreeris kihlasõrmust esmakordselt 27. novembril 2017, kui prints Harry nende kihlusest teatas. Foto: AP/Scanpix

Soome lehe teatel spekuleeritakse Briti ajakirjanduses, et hertsoginnal on raseduse lõppjärgus käed veidi paiste läinud. Varem on kihlasõrmus õblukesele Meghanile isegi suurevõitu olnud - see on jäänud fotodele, briljandid pihu pool. Vääriskivid on oma looga: suurim briljant on pärit Botswanast, kus noorpaari armastus 2016. aasta suvel lõkkele lõi. Kaks väiksemat briljanti on pärit Harry ema Diana isiklikust kogust.

Samal teemal

08.04.2019
ISEPÄINE: Meghanile ei kõlba kuninganna günekoloogid
08.03.2019
Hertsoginna Meghani beebi võib sündida oodatust märksa varem
19.02.2019
FOTOD | Kuninganna Elizabethist hertsoginna Meghanini ehk kuninglikud beebikõhud läbi aegade
18.02.2019
Meghan Markle naaseb ekraanile läbukomöödiaga!