Tele

REET LINNA 50 AASTAT ETVs | Anu Välba: meie kanalit vaadatakse väga palju just Reeda pärast (8)

Terttu Jazepov, 11. märts 2019 00:01
REET ON ALATI KÄPP: „Alati on ta käpp, kui me entusiastlikult midagi ühiselt ette võtame, alates legendaarsest „Laululahingust” kuni hiljuti avatud ETV surematu muuseumini välja,” kiidab Anu Reeda aktiivsust ja pealehakkamist. Foto: STANISLAV MOSHKOV
„Reet Linna on väga äge. Väga äge. Reedata ei kujuta ETV-d ette. Arvan, et väga palju armastatakse me kanalit just tema pärast – ta on soe ja päriselt oma inimene. Reet on eetris – järelikult on kõik hästi,” räägib Anu Välba.

Välba sõnab, et Linna lippab mööda telemaja pikki koridore ringi järjest kergemate sammude ja kiirema hooga ning tema energia on uskumatu ja lahkus piiritu. „Alati on ta käpp, kui me entusiastlikult midagi ühiselt ette võtame, alates legendaarsest „Laululahingust” kuni hiljuti avatud ETV surematu muuseumini välja,” kiidab Anu Reeda aktiivsust ja pealehakkamist. „Me nimelt kogusime kallitelt kolleegidelt muuseumisse eksponaate. Reet andis mõned eriti rariteetsed asjad, millest ühed olid prillid. Prillid on ju teadupärast üks Reeda firmamärke. Näitusel olevad iludused sai ta aastaid tagasi Soomest ja need olid toona väga popid, kuid televaatjad polnud nendega sugugi rahul ja saatsid Reedale isegi kirglikke kirju, et kaunis saatejuht võiks need õudused eest võtta. Tänaseks lebavadki nad vaikselt klaasvitriinis. Kes soovib lähemalt kurikuulsaid prille uurida, on teretulnud me muuseumisse!”

„Reet on lahe, vahetu ja armas inimene, kes ei võta iseend liiga tõsiselt, kuid väga tõsiselt kõike seda, mis tema ümber toimub. On rõõm ja au töötada Sinuga koos, kallis Reet! Elagu Reet!” sõnab Anu.

Samal teemal

22.07.2020
ETV 65 | Reet Linna rohkem 50 aastat telekanalis: olen tänulik nendele, kes mind välja on kannatanud
25.05.2019
Anu Välba: kõik, mis puudutab minu eraelu, hoian endale!
11.03.2019
REET LINNA 50 AASTAT ETVs | Toomas Lepp: Reet oskab ümbritsevast võtta olulisima ja anda seda usutavalt televaatajale edasi
11.03.2019
Hagi Šein: meie teleajaloos ei ole vanemaid naissaatejuhte – selles mõttes on Reet Linna unikaalne