Napalm DeathFoto: Promomaterjal
Toimetas Terttu Jazepov 7. märts 2019 18:01
Neljapäeval, 26. septembril esineb Tallinna klubis Tapper Inglismaa kultusbänd Napalm Death. Grindcore muusikastiili rajajad astuvad Eestis üles juba viiendat korda. 1981. aastal Birminghami lähistel asutatud Napalm Death on senini avaldanud 16 stuudioalbumit, nendest viimase 2015. aastal.

Grindcore-pioneerid, kes kasutavad oma loomingus nii death metal'i kui crust-pungi elemente, on eeskujuks paljudele. Bändi muusikale on omased kiired tempod ning moonutatud ja madalaks häälestatud kitarrid, edastas pressiteates ürituse korraldaja Tõnis Noevere.

1994. aastal astus bänd üles legendaarsel Rock Summeril. 2007. aastal kutsus Hard Rock Club nad oma 10. sünnipäevale mängima, kontsert toimus Tartus klubis Illusioon. 2011. aastal lajatas Napalm Death Vana-Vigalas Hard Rock Laagris ning tunamullu esinesid nad Tapperis Bad Promotions Estonia sünnipäeval.

Piletid Napalm Deathi kontserdile tulevad müügile esmaspäeval, 11. märtsil kell 10 kõigis Piletilevi müügipunktides üle Eesti. Erisoodusega fännipiletid on saadaval samal päeval Tallinna pubis Woodstock.

Uksed avatakse kell 19 ning üritus on vanusepiiranguta.