Blogid

Vanaisa, õunakook ja Adolf (2)

Dilaila, dilaila@linnaleht.ee, 7. märts 2019, 17:28
Nonii, minu arvates saab Kaja Kallasest väga äge peaminister. Ka mu vanaema on sellega nõus.


„Jaa, ta on väga kena naisterahvas, sale ja maitsekas, ei paku üle. Ma arvan, et ta saab oma tööga hästi hakkama küll,“ selgitas ta oma poliitilisi valikuid.
Võib-olla sellepärast Jüri Ratas valimised kaotaski, et ta pole piisavalt sale ja maitsekas. Ja kudumis- ja küpsetamisoskused jätavad samuti soovida. Enamik aktiivseid hääletajaid on ju just sellised minu vanaema sarnaste prioriteetidega kodanikud.

Aga valimised tekitavad ka suuri perelõhesid. Näiteks siis, kui vanaema sai teada, et vanaisa oli valinud hoopis EKRE.

„Kui see oleks olnud võimalik, oleks ma valinud Adolf Hitleri!“ teatas ta pühapäeval, kui me terve klanniga õunakooki sööma olime kogunenud. No nagu see mees, kes Helsingi saatkonnas hääletades teatas, et kustutas tütre oma elust, kuna too oli abiellunud türklasega. Ja et Adolfil ja EKRE-l on sobivalt sama maailmapilt.

Vanaema jooksis seepeale tagatuppa nutma ja lubas lahutuse sisse anda. Õetütre uus peika aga teatas, et tema on juut, ja astus uksest välja, õetütar sabas. Mina võinuks mainida, et olen omal ajal nii mõnegi Tallinna tumedanahalisega kohtamas käinud, ja võiksin vanaisagi neile tutvustada, aga arvasin, et jätan selle vahest järgmiseks pere ühiseks koosviibimiseks.
Võib-olla sellepärast kutsutigi politsei eelmisel nädalavahetusel nii paljusid peretülisid klaarima?

Ahjaa, võimalik, et pean ka ise varsti mingi erakonnaga ühinema. Nimelt saatsin oma töösõbranna asemel meie suurimale kliendile pildi väga napis karnevalikostüümis Diego Maradonast. Kes ei tea, milline too välja näeb, siis kujutage ette Igor Mangi oma seksikaimas pesus. Nii et kui mul uuest nädalast töökohta pole, on alati variandiks poliitika! :)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee