Inimesed

R. Kellyt süüdistatakse 13aastase tüdruku vägistamises (4)

Toimetas Triin Tael, 7. märts 2019 12:38
R. Kelly sel kolmapäeval tehtud vahistamisfotol. Foto: AP/Scanpix
Detroidi politsei uurib süüdistust, mille kohaselt seksis R. Kelly 13aastase tüdrukuga ning nakatas ta hiljem herpesesse.

Chicago võimud on esitanud 52aastasele lauljale süüdistuse kümnes seksuaalse kuritarvitamise episoodis seoses nelja ohvriga, kellest kolm olid intsidendi ajal alla 17. Kelly eitas süüdistusi hiljutises telesaates üliraevukalt.

Nüüd aga ähvardab superstaari uus kohtuasi seoses nüüdseks 30aastase naisega. Väidetav ohver oli enda sõnul 13aastane, kui toona 35aastane laulja temaga Detroidi hotellitoas seksuaalvahekorras oli. Mõni nädal hiljem seksitud juba laulja helistuudios. 

Järgneva nelja aasta jooksul olevat neiu korduvalt R. Kelly Atlanta kodus käinud. Seal nakatanudki R&B-täht tüdruku herpesesse. 

Nüüdsel ajal elab naine Michiganis, kuid Detroidi politseiülem James Craig kinnitas ajakirjandusele, et uurijad plaanivad väidetava ohvriga vestlema sõita. 

Kautsjoni vastu vabaduses viibiv R. Kelly võeti eile taas vahi alla, sedapuhku seoses maksmata jäänud alimentidega, mida on kogunenud 161 000 dollari jagu. 

Aasta algul kaebas ka Faith Rodgersi nimeline 21aastane naine R. Kelly New Yorgi ülemkohtusse, väites, et laulja vägistas ta 19 aasta vanuses ning nakatas ta herpesesse.

Samal teemal

13.03.2019
Politsei kahtlustas R. Kelly pruute kollektiivses enesetapus
09.03.2019
R. Kelly eksadvokaat paljastab, et lauljale tehti sugutungi pärssivaid süste
06.03.2019
R. Kelly kinnitab pisarsilmi, et ta pole tüdrukuid pilastanud
27.02.2019
Advokaat: R. Kelly urineeris 14aastasele ohvrile näkku

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee