Müstika

PÄEVAHOROSKOOP: esmaspäev, 4. märts 

Astroloog Maria Angel, 3. märts 2019, 22:22
Foto: PantherMedia/Scanpix
Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär

21. märts – 19. aprill

Pooleliolevad rahaasjad annab kenasti lõpule viia. Olukord on sinu kontrolli all, kolleegid võtavad su juttu tõsiselt ja on valmis sinu juhtnööre töös arvestama.

Sõnn

20. aprill – 20. mai

Oled süvenemisvõimeline ja töötled infot erilise hoolega. Võib-olla pead lugema keerukaid tekste ja üritama neist midagi õppida.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Mingi vastutusrikka tööalase projekti otsad annab ehk kokku tõmmata. Ära õhtul sõpradega mingeid ärijutte üles võtta ürita, see viib mõttetu vaidlemiseni.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Pigem vanade asjade rahulikuks lõpule viimiseks kui uute tegevuste alustamiseks sobiv päev. Ole kallimaga koos – hea kindla tunde loob teadmine, et teineteisel olemas olete.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Toimeta rahulikult oma pooleliolevate kohustuste kallal, vii need lõpule. Rahvarohkete ürituste korraldamiseks ei ole päev sobiv, vestlused ei taha vedu võtta.

Neitsi

23. august – 22. september

Kui eelmisel nädalal mingi probleem lahendamata jäi, ei anna täna veel seda korda ajada. Kui mõne töökaaslasega ühendust võtad, et asju selgeks rääkida, pole ta kuigi suhtlusaldis.

Kaalud

23. september – 23. oktoober

Pühendu igapäevastele tegevustele. Õppimine ei edene täna kuigi edukalt. Pea on justkui pulki täis, loomingulisus on pärsitud ning faktid ei taha meelde jääda.

Skorpion

24. oktoober – 21. november

Täna õhtul võiksid rahumeeli tundide viisi raamatut lugeda või siis ajakirju sirvida. Ei ole mõtet seltskonda minna, eriti veel üritada uusi armusuhteid luua.

Ambur

22. november – 21. detsember

Isegi kui väga sõbralikult üritad teistega rääkida, põrkavad su katsed justkui vastu kivimüüri. Vaata endasse, mõtiskle oma suhete, aga ka väärtushinnagute üle.

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Tööl võib ilmneda, et mingi kunagine töö on pooleli jäänud ja see tekitab ülemustel küsimusi. Oleks mõistlik too tüütu asi uuesti käsile võtta ja üritada see kiiresti lõpuni viia.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Asjad ei kuku välja nii, nagu sa tahaks, hästi keeruline on teisi oma tegevusse kaasa haarata. Lapsedki eelistavad ühistegevustele omaette nokitsemist.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Meeleolu on tõsine. Teemasid, mille pärast muretseda, on ju alati lihtne leida. Enesekindlus võib kõikuma lüüa, kui muremõtetel end oma meeled vallutada lased.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Kalad! Algaval eluaastal saad tegeleda asjadega, mis sulle kõige enam meeldivad ning huvi pakkuval alal oma teadmisi ja oskusi täiendada. Suhete vallas pead meeles pidama möödunut ja oskama sellest õppida. Oled pigem andja ja aitaja kui vastuvõtja rollis.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee