Inimesed

Teletähte tema enese palvel rünnanud vennad paluvad andestust (2)

Toimetas Triin Tael, 2. märts 2019, 16:00
Jussie Smollett 21. veebruaril kautsjoni vastu vabanemisel. Foto: Reuters/Scanpix
Abel ja Ola Osundairo, kellelt USA telesarja „Empire“ näitleja Jussie Smollett tellis kallaletungi, raputavad endale tuhka pähe.

Chicago politsei avastas juurdluse käigus, et kahe maskis mehe rassistlik ja homofoobne kallaletung Jussie Smollettile (29) oli tegelikult näitleja enese tellitud. Mustanahaline ja avalikult homoseksuaalne teletäht palkas talle tuttavad vennad Osundairod endale öisel tänaval kallale tungima, teenimaks avalikku kaastunnet ning edendamaks oma karjääri. 

Politsei teatel on Abel ja Ola oma teo üles tunnistanud. Nüüd paluvad vennad Osundairod südamest vabandust vähemustelt ja vihakuritegude ohvritelt. 

„Mu kliendid tunnevad selle olukorraga seotuse eest tohutut kahetsust ning nad mõistavad, kuidas see on mõjunud inimestele üle kogu riigi, iseäranis vähemuskogukondadele ning eriti neile, kes on ise vihakuritegude ohvriks langenud,“ vahendab Daily Mirrori Osundairode advokaadi avaldust. 

Samal teemal

7. aprill 2019, 12:00
Chicago linn kaebab Jussie Smolletti kohtusse
30. märts 2019, 13:00
Smolletti advokaat: nigeerlastest vennad olid ehk näo valgeks võõbanud?
27. märts 2019, 16:24
OOTAMATU PÖÖRE: teletäht vabanes kõigist süüdistustest
27. märts 2019, 15:30
Prokurör: „Ma ei usu, et Smollett on süütu.“

2 KOMMENTAARI

k
Kommentaar. 2. märts 2019, 17:44
Eino Tarukil õigus. Hästi öeldud!
e
Eino Taruk 2. märts 2019, 16:32
See vähemalt tellis enda peksjad, meie Stoomi ranna fantast ei üritanud isegi seda. Kõik see näitab, et vasakliberaalset MeToo jmt hullust kasutatakse mõnuga ära. Vasakmeedia samuti, neil CNN, meil Delfi, EPL ja EE

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee