Inimesed

Jälle kohtus! Johnny Depp süüdistab eksnaist laimus (1)

Toimetas Katharina Toomemets, 2. märts 2019 12:06
Johnny Depp ja Amber HeardFoto: AP/Scanpix
Näitleja Johnny Depp võtab taas ette kohtutee - mees on esitanud 50 miljoni dollari suuruse hagi oma eksnaise Amber Heardi vastu, väites, et naine on teda koduvägivallaga seoses laimanud, vahendab Daily Mail. 

"Väited, et härra Depp on toime pannud koduvägivalla, on kategooriliselt ja silmnähtavalt valed. Härra Depp ei ole kunagi preili Heardi väärkohelnud. Naise väited tema vastu on valed," kinnitab Deppi esindaja. 

Samal teemal

Kohtuasjas seisab, et Deppi süütust kinnitab kaks erinevat politseinikku, kes olid neutraalsed tunnistajad, ja 87 turvakaamera salvestist. 

Heard süüdistas Deppi koduvägivallas aastal 2016 ja väitis, et mees on suuliselt ja füüsiliselt teda väärkohelnud. Paarikese lahutus jõustus lõpuks 2017. aasta jaanuaris ja naine annetas lahutusest saadud 7 miljonit dollarit Los Angelese lastehaiglale. Depp ja Heard olid abielus pisut üle aasta. 

Depp on seni kõiki süüdistusi eitanud ja öelnud, et hoopis naine on teda korduvalt rünnanud ja vigastanud. Väidetavalt viskas Heard Deppi viinapudeliga ja murdis niimoodi mehe sõrmeotsas luud. Depp pidi väidetavalt lausa arstidel oma sõrme tagasi õmmelda laskma. 

Samal teemal

07.06.2020
FOTOD | Johnny Depp ja Amber Heard jälle kohtus – sedapuhku sõdib Depp kõmulehega
17.02.2020
Vanessa Paradis kinnitab, et Depp ei teeks kärbselegi liiga
16.02.2020
Penélope Cruz kaitseb koduvägivallas süüdistatud Johnny Deppi
14.02.2020
Winona Ryder tormas ekskallimat Deppi kaitsma