Inimesed

HELENI BEEBIBLOGI | Carmenil on endiselt gaasivalud, sest ta on oma lühikese elu jooksul saanud tohutult antibiootikume (73)

Helen Kõpp, 2. märts 2019, 12:00
Helen KõppFoto: Stanislav Moshkov
Mõtlesin just, et kuigi teen iga päev päris palju ära, on elu beebiga varasema põrguga võrreldes imeliseks läinud. Paari viimase päeva jooksul on mind tabanud mitmed mälestused sellest, milline Carmen varem oli. Ta oleks nagu ära vahetatud! Ta on lõbus, asjalik ning iseloomuga laps. Varem oli tema loomus peidetud lõppematute gaasivalude ning koolikute taha. Ta oli lihtsalt üks ööpäevaringselt näost läbimärjaks peediks kiljuv pamp.

Esmaspäeval sõitsin Carmeniga mere äärde jalutama. Panin vankri kokku ning tegin suure jalutuskäigu. Olen seda teinud alates beebi sünnist. Tavaliselt ma jalutan temaga seni, kuni ta magab. Olgu see siis suur või väike jalutuskäik – emaks olemine on praegu mu töö ning aeg-ajalt heidan omaette nalja, et saan (ema)palka selle eest, et Carmen oleks hästi hoitud. See töö tähendab tihtipeale ka autoga sihitult ringi sõitmist ning oma elu korraldamist lapse järgi. Eriti, kui Carmen teeb midagi niivõrd ainulaadset nagu magamine. Unest ma teda üles ei aja ning kui automootor peab tema magamise tagamiseks taustal tiksuma, siis see ongi mu töö. Mul pole mitte kuhugi mujale kiiret, kui vaid lapse heaolu eest hoolitsema.

Kõigi Õhtulehe paberlehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

18. mai 2019, 12:00
HELENI BEEBIBLOGI | PALJASTUS: Kuidas ma tegelikult oma Kalvi-Kallega tutvusin
20. aprill 2019, 12:00
HELENI BEEBIBLOGI | Kuidas näha und niimoodi, et sul oleks nõnda lõbus, et ei peagi klubisse minema?
6. aprill 2019, 12:00
HELENI BEEBIBLOGI | Kui Carmen oli varem imeline magaja, siis nüüd on ta põrgulik öine äratuskell
30. märts 2019, 12:00
HELENI BEEBIBLOGI | Beebiiga on raske ja pikk aeg, mis tuleb enne põnevamaid seiklusi kuidagi üle elada

73 KOMMENTAARI

u
uhh 4. märts 2019, 20:30
sellepärast on gaasivalud, et tablette nii väikesele lapsele annad, gaasid on loomulikud väikesel lapsel, ju toidad last vale toiduga, mis gaase tekitab
u
Uskumatu 4. märts 2019, 13:24
mida uks inimene voib oma lapsele teha ja veel kirjutab sellest tervele ilmale.Sa voiksid vahemalt uuridagi mida see sinu lapsega teeb kui ajad talle antibiootikume sisse.Ja siis kirjutad veel lapse heaolust.
Loe kõiki (73)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee