Inimesed

Armastatud lauljatar räägib, miks ta vahepeal pildilt kadunud on olnud ning mida ta sel ajal tegelikult tegi

VIIS JA POOL AASTAT ERAKUELU: Lea Dali Lion teeb oma kehaga hulle inimkatseid (19)

Sirje Presnal, 28. veebruar 2019 00:01
Lea Dali LionFoto: Külli Rummel

Juba rohkem kui viis aastat ei ole Lea Dali Lioni väga näha olnud. Ta on andnud mõned kontserdid ning osalenud saates „Laula mu laulu“ ja see ongi nagu kõik. Lauljatar on veetnud selle aja iseenese seltsis – ennast sügavuti tundma õppides. Mõned tema eksperimendid iseendaga on olnud suisa hullumeelsed. Kuid kõik see on kõrgema eesmärgi huvides, naerab Lea. 

„Ma olen hullult uudishimulik ja kuna mul laborit ei ole, olen iseenda katsejäneseks,“ selgitab ta. „Tahaks ju ühiskonnale, inimkonnale anda midagi rohkemat, kui lihtsalt olla ja õhku hingata. See lükkab mind igasugu pöörasusi tegema,“ tunnistab Lea.

„Ma olen viimastel aastatel ikka väga vähe inimesi näinud, sest olen ju kogu aeg oma „koopas“ elanud. Ainukesed, kellega regulaarselt kohtun, on mu lapsed. Muidu näen inimesi siis, kui on mõni kontsert.“

Lea ütleb, et need aastad on olnud universumi uurimise ja patareide laadimise aeg. Nüüd otsustas ta „koopast“ välja ronida. Aga mitte nii palju oma poolümmarguse sünnipäeva puhul – 45 ei olevat midagi erilist –, kui 20. lava-aasta pärast. Tulevat hoogne aeg: Lea plaanib kontserte, uut plaati, uut raamatut... Kõige selle jaoks oligi tarvis ainest koguda ja iseenda olemuses selgusele jõuda.

„Lõikasin teadlikult läbi kõik seosed ühiskondliku teadvusega, sest muidu ei oleks ma teada saanud, kes mina olen,“ selgitab Lea, miks tal oli vaja inimestest ja tavapärasest ühiskonnaelust eemale saada. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

11.07.2019
Lea Dali Lion eksmehe kaaslasest: „Ta on lihtsalt nii äge naine ja nii ilus!“
07.02.2019
TOP 6 | Tuntud punapäised eestlannad, kellelt hallil päeval inspiratsiooni ammutada
17.12.2018
Lea Dali Lion: oluline osa minu ajast kulub energiatega tegelemisele

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee