Inimesed

Õnnesoovid! Rokkar Brad Jurjens sai vabariigi aastapäeval isaks (5)

Katharina Toomemets, 24. veebruar 2019 23:10
Brad ja HeddyFoto: Erakogu
Rokkar Priit Jürjens, artistinimega Brad Jurjens, ja tema kallim, disainer Heddy Bergštein tervitasid Eesti vabariigi 101. sünnipäeva lõputundidel pisitütart.

Tütre sünnitähtaeg oli 23. veebruaril, kuid sama päeva õhtul kirjutas Brad Facebookis, et piiga ei taha veel kuidagi siia ilma tulla ja 28. veebruaril minnakse sünnitust esile kutsuma. Mõned tunnid hiljem tegi ta aga uue postituse, kus ütles, et ärge eelmist postitust tähele pange. 24. veebruaril sündiski nende perre pisike piiga. 

Samal teemal

Sünnitusmajja jõudmisest kuni lapse ilmaletulekuni kulus umbes viis tundi. Beebi oli sündides 51 sentimeetrit pikk. „Eks ta ikka pika punnitamise peale tuli," muigas värske isa ja sõnas Õhtulehele, et piigal on olemas ka nimi - Roselyn. Tüdruku nimi on inspireeritud "Da Vinci koodist" ja see viitab raamatust tuntud Pariisi meridiaanile ehk Rose Line'ile, mis juhatab Püha Graalini.

Mis tunne on aga värskelt isaks saanud Bradil? „Nii äge tunne on!" kinnitab mees. 

Brad rääkis oktoobris, kui nad rasedusest teatasid, Õhtulehele, et tütreke ei olnud planeeritud. „Kui saime rasedusest teada, olime loomulikult väga õnnelikud.“ Siis oli Heddyl käimas 20. rasedusnädal ja Brad kinnitas, et kõik on kulgenud suurepäraselt. „Nii, nagu raamatus kirjas.“

Samal teemal

30.07.2020
Õnnesoovid! Brad Jurjensi perre sünnib peagi teine laps: ma oskan vist ainult tüdrukuid teha
17.03.2020
Brad Jurjens ebaõnnestunud kitarriostust: kuni ma kodus raha järel käisin, oli mingi tont mõlemad pillid juba ära ostnud
02.03.2020
VIDEO | Kitarrist Brad Jurjens avaldas koos Iisraeli lauljaga kaveri Gary Moore'i laulust
10.00.2020
FOTO | Kiiret paranemist! Brad Jurjensi aasta algas operatsiooniga