Inimesed

Kallaletungi lavastanud näitleja sai telesarjast sule sappa (4)

Toimetas Triin Tael, 23. veebruar 2019 08:31
Jussie Smollett Chicago politseijaoskonna fotol. Foto: Reuters/Scanpix
USA telesarja „Empire“ produtsendid näitasid karjääri edendamise nimel rassistliku ja homofoobse kallaletungi lavastanud Jussie Smollettile ust.

Chicago võimud süüdistavad 36aastast näitlejat ja lauljat valetunnistuste andmises. Nende väitel saatis avalikult homoseksuaalne Smollett iseendale adresseeritud ähvarduskirja, et seriaali tegijate silmis kaastunnet pälvida ning palka juurde saada. Kui see ei mõjunud, värbas näitleja kaks nigeerlasest venda, et nood talle öisel Chicago tänaval, mask ees, kallale tungiksid.

Samal teemal

Politseile väitis Smollett, et võhivõõrad mehed olid talle karjunud Trumpi-meelseid rassistlikke, aga ka homofoobseid kommentaare, peksnud teda näkku, valanud talle peale tundmatut kemikaali ning tõmmanud talle silmuse kaela. 

„Empire“ juhtkond teatas, et Smollett ei astu nende otsuse kohaselt sarja kahes viimases osas üles, vahendab BBC News

„Viimase paari nädala sündmused on meie kõigi jaoks olnud ääretult emotsionaalsed. Jussie on olnud viie viimase aasta jooksul „Empire“ pere tähtis liige ning me hoolime temast väga,“ seisab 20th Century Foxi avalduses. Kuid stuudio sõnul otsustati Smollett hooaja kaheks viimaseks osaks Jamali rollist eemaldada, kandmaks hoolt võtete sujumise eest. „Oleme teadlikud, millist mõju kogu see protsess on näite- ja töötrupile avaldanud.“

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee