Foto: Hele-Mai Alamaa/Toidutare
Toidutare 23. veebruar 2019 10:10
Palju õnne, kallis kodumaa! Nagu ütleb ka eksesileedi Evelin Ilves oma kolumnis Toidutare portaalis, siis parimad vastuvõtud toimuvad 24.02 inimeste elutubades. Seal on alati laual parimad maitsed ning tuju kõige piduküllasem, sest uhked kleidid ja kontsad ei kammitse. Palju õnne ja jagame veidi häid nõuandeid, mida siis toreda päeva puhul lauale panna! Vaata SIIA!

Kommentaarid  (11)

elektritsaabtasuta. blogspot. com 24. veebruar 2019 03:57
Eesti on okupeeritud ! Eesti maksab makse Venemaale ja Iisraelile,kingib tuumarakette igal aastal mitu tuumapead : "Eestis kulub igal aastal autokütusele umbes 10 miljardit eurot, mis teeb 7500 eurot iga inimese kohta (rinnalapsest raugani). „See raha läheb naftašeikide taskusse. Milleks me neile seda kümnist maksame, kui nutika planeerimise abil saaksime kõik oma sõidud tehtud kodumaal toodetud energiaga?” püstitab Jarmo Tuisk küsimuse. " Auto paaki,bensiini ja diisli asemel,vala vett s.o. oma autoloksule paigalda vesiniku generaator mis eraldab veest vesiniku ja juhib selle karburaatorisse.
pidu Eesti moodi 23. veebruar 2019 14:55
... on pidu katku ajal. Enamus elanikkonnast vireleb ja nuputab iga päev mis nipiga üüri, elektrit jne maksta. Mingid paartuhat täissöönut irvitavad aga telekast näkku ja õgivad TÖÖTAVA rahva raha eest delikatesse.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS