Tele

Terviseameti mustas nimekirjas olev alternatiivmeditsiini pooldav üldarst Martin Ruumet saab seaduseaugu tõttu edasi tegutseda (110)

Televeeb, 19. veebruar 2019, 22:56
Üldarst Martin RuumetFoto: Kanal 2/ "Radar"

“Radaris” paljastati, et Eestis töötab perearstina terviseameti “musta nimekirja” kantud arst, kes usub alternatiivmeditsiini, usaldab MMSi ja arvab, et inimesi peaks jumala abil tervendama, kuid ta ei usalda antibiootikume, vaktsiine ega muid ravimeid.

"Riik seab vaktsineerides ohtu inimelusid. Skisofreeniaravimi asemel peaks mõtlema tervislikumate eluviiside peale ja näiteks mitte tarbima piimatooteid. Valutavate kurgumandlite vastu aitab aga lihast loobumine."

Need kõik on ühe arsti sõnavõtud ravimite ja vaktsineerimise kõrvaltoimete Facebooki lehel. Kuid mitte ainult seal. Sarnaste sõnavõttudega on see üldarst ja perearsti kohusetäitjana töötav Martin Ruumet esinenud ka patsiendiga laua taga istudes. Mees ütleb, et usaldab MMSi rohkem kui antibiootikume ja on seda soovitanud ka patsiendile. Ravimite võtmist võrdleb ta aga eutanaasia lubamisega. Ja see kõik on kestnud aastaid.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

12. august 2019, 00:01
ESOTEERIKUTE EDETABEL: MMSi müüjad tegid rekordtulemusi
25. aprill 2019, 20:18
Rahvusraamatukogu tühistas MMS-i kasutamist propageeriva ürituse
22. veebruar 2019, 17:07
Võrdõigusvolinik: vaktsineerimata lapsi ei tohi lasteaeda lasta
21. veebruar 2019, 23:47
VIDEO | Sikkut ebaravi usku arstidest: haigla peab vastutama patsiendi ohutuse eest

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee