LEGENDI LAHKUMINE: Karl Lagerfeld 2012. aastal Chaneli sõu lõpus publikut tervitamas.Foto: VIDA PRESS
Triin Tael 19. veebruar 2019 19:43
Chaneli moemaja kauase juhi surmast teatas teisipäeval Prantsuse väljaanne Paris Match. 22. jaanuaril põhjustas Karl Lagerfeld moemaailmas ärevust, sest juhtus midagi pretsedenditut: moekeiser ei ilmunud Chaneli haute couture'i sõu lõpus lavale. Moemaja põhjendas seda disaineri väsimusega.

Chaneli moemaja kauase juhi surmast teatas teisipäeval Prantsuse väljaanne Paris Match. 22. jaanuaril põhjustas Karl Lagerfeld moemaailmas ärevust, sest juhtus midagi pretsedenditut: moekeiser ei ilmunud Chaneli haute couture'i sõu lõpus lavale. Moemaja põhjendas seda disaineri väsimusega.

Viimastel aastatel paistis Lagerfeld põduram ning oma välimuse suhtes ükskõiksem. Mees, kes oli tuntud kontkõhna figuuri ja viimse juuksekarvani paika pandud välimuse poolest, võttis kaalus juurde ega varjanud isegi seda, et tal puudub mitu hammast. Daily Maili teatel viis keiser Karli hauda kõhunäärmevähk. „Ta ei tahtnud oma haigusest rääkida, kuid võitles sellega väga vapralt,“ ütles Daily Maili informaator. „Karl oli oma hea vormi ja tervisliku eluviisi üle väga uhke, nii et kõhunäärmevähk mõjus talle suure šokina.“ Esmaspäeval viidi moelooja Pariisi haiglasse, kus ta teisipäeval suri.

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:

Telli Õhtulehe digipakett

Vaata võimalusi
  • 11 erinevat digiväljaannet
  • Üle 2000 artikli kuus
  • Jagamisõigus 4 sõbraga
  • Tellijatele mõeldud auhinnad
Näita vähem
€ 0 / nädal€ 11.99 / kuu
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
€ 3.99