Kristjan Lüüs, Piret Krumm, Karl-Erik Taukar, Jan UuspõldFoto: Tiina Kõrtsini
Jaanika Vilipo 20. veebruar 2019 12:52
Ajakirjanik ja Eurovisioni-ekspert Olavi Pihlamägi räägib, et „Eesti laul 2019“ võitja Victor Crone edu või ebaedu eurolaval on raske ette näha. Küll aga on härra kindel selles, et kui Eurovision peaks toimuma Eestis, siis saatejuhi esimene valik oleks Karl-Erik Taukar.

Ajakirjanik ja Eurovisioni-ekspert Olavi Pihlamägi räägib, et „Eesti laul 2019“ võitja Victor Crone edu või ebaedu eurolaval on raske ette näha. Küll aga on härra kindel selles et kui Eurovision peaks toimuma Eestis, siis saatejuhi esimene valik oleks Karl-Erik Taukar.

Kuidas „meie rootsi poisil“ hakkab maikuus Tel Avivis minema, ei oska Pihlamägi ennustada. Küll aga on selge, et peamiselt ameerika muusikutest koosnev žürii Victorit „Eesti laulu“ finaalis ei hellitanud. „Mingi asi ei meeldinud neile. Võimalik on ka see, et tegelikult hindasid need välismaa žüriide liikmed mitte niivõrd laulu, kui laulu esitust,“ räägib Pihlamägi.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (36)

hea 8. märts 2019 14:47
Vaba esinemisega, ei kokuta ja aja rumalat juttu.
jälgija 21. veebruar 2019 15:44
Julgeksin vaielda - smokingis ilus viisakas poiss - ei ole nipsu huumorit tilkagi, Ott Sepp on ja jääb tujurikkujaks ja see on omamoodi suur varandus.Parim laul - siin on Stig Rästa täiega pihta saanud ja kui Eurovisioonil ei oleks poliitilist siblimist,siis pole ka ime,kui meie oma võiduga koju tuleb - laul on sama tormine, kui meie planeet tänapäeval.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS