Kylie Minogue ja Olivier Martinez 2006. aastal Portofinos puhkamas. Foto: Stella Pictures/Scanpix
Toimetas Triin Tael 18. veebruar 2019 16:36
Prantsuse näitleja Olivier Martinez püsis truult Kylie Minogue'i kõrval, kui lauljatar pidas võitlust rinnavähiga, kuid naistelemmikul oli ka varjupool.

Parfüümispets Azzi Glaser rääkis Daily Mailile, et kord oli Martinez keeldunud Kyliega ühes restoranilauas istumast, kuna too oli end lõhnastanud vale parfüümiga.

Kui Kylie oli restorani saabudes kummardunud Olivier'd suudlema, oli too tülgastusest tagasi tõmbunud ja nõudnud: „Oh issand, mis lõhn sul küll peal on?“

Filmitähe tundlikku lõhnameelt solvanud parfüüm osutus Chaneli kuulsaks nr. 5-ks. „Me läheme koju, et sa saaksid end puhtaks pesta ja selle lõhna peale panna, mida sa tavaliselt kasutad,“ käsutanud Olivier oma elukaaslast.

Vaene Kylie oli valinud Chaneli kultuslõhna, kuna see tundus talle restorani õhkkonnaga klappivat.

Minogue'i ja Martinezi armusuhe lõppes pärast nelja ühist aastat väidetavalt seetõttu, et Olivier'd nähti Los Angeleses võõraste neidudega kudrutamas, sellal kui lauljatar Londonis ülemiste hingamisteede nakkust põdes. Hiljem sai Olivier'st Hollywoodi näitlejanna Halle Berry kolmas abikaasa ja poja isa, kuid abielu kestis vaid kaks aastat.