Üritused

ÕL VIDEO | „Eesti laulul“ teiseks jäänud Uku Suviste: väike õde Hispaaniast helistas pisarsilmis ja oli õnnetu (27)

Jaanika Vilipo | Video: Tatjana Ilijana, Jörgen Norkroos, 17. veebruar 2019 03:18
Uku SuvisteFoto: Tatjana Ilijana, Jörgen Norkroos
Laupäeva õhtul Saku suurhallis toimunud "Eesti laul 2019" superfinaali ehk kolme parima sekka jõudnud Uku Suviste rääkis pärast otsesaadet Õhtulehele, et tegelikult ei oleks ta võiduks valmis olnudki. Õigemini oli mees hõivatud olnud Venemaa talendisaatega ja "Eesti laulu" karusselliga sai liituda alles poole pealt. 

Uku peab teist kohta väga heaks tulemuseks, kuhu ükski tema varasem looming pole jõudnud. "Kui "Eesti laul" algas, siis olin tegelikult ära ja ei saanud sellega tegeleda. Kõik tuli väikese viivisega, et materjalid ja idee üldse paika saada." Uku sõnul on selja taga intensiivne periood ja pärast suuri võistlusi ja naistepäeva kavatseb laulja väljateenitud puhkust nautima asuda. "Sellist hetke, kus saaks puhata, ei ole suvest saati korralikult olnud." 

Mida konkursist osavõtt lauljale suures plaanis andis, on vara öelda. "See järeldus tekib siis, kui on rahulikult maha istutud. Mida ei saa teha enne Vabariigi aastapäeva ja naistepäeva. "Mulle meeldib mõelda, et iga päev on naistepäev. Kohtled oma lähedasi naisterahvaid nii, nagu iga päev oleks naistepäev. Minule kui meeslauljale on see periood, kus annan tavaliselt kontserte." 

Pettumust, et võit läks napilt eest, Uku ei tunne. "Kuna meil olid ees ka poolfinaalid, siis oli teada, mis lood on tugevad ja olime valmis igaks asjaks." 

Samal teemal

16.05.2019
Eurožürii liige Uku Suviste: esimeses poolfinaalis oli tugevaim lugu kahtlemata Eestil
08.05.2019
VABA JA VALLALINE! Uku Suviste Tinderis: see on koht, kus igaüks otsib midagi erinevat
18.02.2019
23 000 HÄÄLT! Victor Crone võitis „Eesti laulu“ ülekaalukalt
18.02.2019
FOTOD | Kes on see salapärane blondiin, kes Victor Crone võidule kirglikult kaasa elas?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee