Foto: Tatjana Ilijana, Jörgen Norkroos
Jaanika Vilipo | Video Tatjana Ilijana, Jörgen Norkroos 17. veebruar 2019 03:18
Laupäeva õhtul sai Eesti rahvas kaasa elada "Eesti laul 2019" finaalile, mille võitis Rootsi laulja Victor Crone. Suurepärase etteaste tegi ka Stefan Airapetjan, kes sai enim hääli välismaise žürii poolt. Õhtulehele antud intervjuus rääkis Stefan, et kolmas koht on tema kui soolokarjääri alles alustanud artisti jaoks väga tugev võit. 

"Mul ei olnud mitte mingisugust tausta ja ma nii tulen. Minu jaoks on see väga suur asi," lausus Stefan pärast otsesaadet. Kaks aastat järjest "Eesti laulul" osalenud 21aastase laulja sõnul on ta selle aja jooksul õppinud lauluvõistlust võtma üsna kergelt. "Seda ei tasu võtta kui konkurssi. Võtsin seda sellel aastal kui sõprade kokkutulekut, et ma ei närveeriks nii palju ja väga hästi läks."

Kõige suurem pingelangus oli Stefanil olnud siis, kui tehti teatavaks kolm parimat, kes pääsesid superfinaali. 

Edasised plaanid on Stefanil suured. "Järgmisena hakkame vallutama Eestit."

Värskele "Eesti laulu" võitjale soovib Stefan vaid parimat. "Ta on nii tubli ja armas inimene. Arvan, et tal läheb Tel Avivis väga hästi," on Stefan kindel. "Kuulsin, et seal võib väga käest ära minna, aga loodan, et ta puhkab ning teda ei kurnata seal väga ära."

"Eesti laul 2019" finalistide lõpptulemus oli järgmine:

1. Victor Crone "Storm"

2. Uku Suviste "Pretty Little Liar"

3. Stefan "Without You"

4. Sissi "Strong"

5. Lumevärv ft. Inga "Milline päev"

6. Inger "Coming Home"

7. The Swingers, Tanja & Birgit "High Heels In The Neighbourhood"

8. Sandra Nurmsalu "Soovide puu"

9. Kerli Kivilaan "Cold Love"

10. Kadiah "Believe"

11. Synne Valtri "I'll Do It My Way"

12. Xtra basic & Emily J looga "Hold Me Close"

Samal teemal

Kommentaarid  (15)

Muskarella 18. veebruar 2019 21:20
https://muskarella.blogspot.com/2019/02/arvustus-eesti-laul-2019.html
Ei imesta, 18. veebruar 2019 17:10
et rahvusvaheline zhürii Stefani nii kõrgelt hindas. Tal oli neist kolmest kõige parem hääl, esitus oli enesekindel ja veenev. Samuti on alati mingi pilli mängimine laulu taustaks esitajale enam kasuks kui tantsija kasutamine. Kui tavaliselt on videod tunduvalt paremad kui live-esitus, siis Stefani puhul ei pidanud lavaesituses pettuma, vastupidi. Stefan on ka väga siiras oma vastustes. Sellega pole ehk harjutud, aga minu meelest teeb see omadus ta veelgi sümpaatsemaks. Ei mingit üleolekut ega külmust, mida siin maailmas nagunii üleliia leidub.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS