Üritused

KIIRKÜSITLUS „EESTI LAULU“ FINALISTIGA | Sandra Nurmsalu: jälestan hulle, kes liikluses teiste elu ohtu seavad! (4)

Katharina Toomemets, 15. veebruar 2019 00:30
Sandra NurmsaluFoto: Erlend Štaub

Kümme aastat tagasi, kui peeti maha esimene „Eesti laulu“ võistlus, mis kasvas välja „Eurolaulust“, võttis võistlusel võidu Sandra Nurmsalu (30) ansambliga Urban Symphony. Sven Lõhmuse pala „Rändajad“ sai superfinaalis läbi aegade suurima võidu, kogudes 82% häältest. Eurovisionil sai Urban Symphony kuuenda koha, sama tulemust kordas kolm aastat hiljem Ott Lepland looga „Kuula“. Seni ongi Sandra ja Ott edukaimad „Eesti laulu“ võitjad Eurovisionil. 

Viis aastat hiljem osales Sandra „Eesti laulul“ taas Sven Lõhmuse looga „Kui tuuled pöörduvad“, pääses finaali ja jäi seal viiendaks. Nüüd, kümme aastat pärast Moskvas Eurovisionil käiku, võistleb Sandra taas, sedapuhku Priit Pajusaare ja Aapo Ilvese kirjutatud lauluga „Soovide puu“. 

Paar aastat tagasi mõtles Sandra, et tahaks Priit Pajusaarega koostööd teha. Ja rääkis sellest Aapo Ilvesele. Aapo soovitas Priiduga ühendust võtta, kuid Sandra siiski pelgas pisut. Lõpuks võttis ta julguse kokku ja kirjutas Priidule ning nende muusikaline koostöö sai alguse. „Laulan publikule täpselt sellest julgusest tegutseda, mida tundsin ise paar aastat tagasi Priidule kirjutades ja mille najalt olen varemgi oma elus suuri otsuseid teinud. Julgusest unistada ja tegutseda. Hõbekandikul keegi sulle miskit ette ei too. Küll aga võib elu kandma hakata, kui otsustad seda teed käia, tunnetad juba täitunud unistust, ning tegutsed,“ on Sandra oma ballaadliku loo sõnumit kirjeldanud.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

15.02.2019
KIIRKÜSITLUS FINALISTIGA | Milline „Eesti laulu“ finalist tahab saada kopteripiloodiks? Kes oskab hästi mööblit kokku panna?
06.02.2019
ÕL VIDEO | Sandra Nurmsalu loo autor Priit Pajusaar: viimasena on tore esineda, aga see ei garanteeri edu
01.02.2019
ÕL VIDEO | Sandra Nurmsalu: julgus unistada – see on praegu nii minu kui mu laste elus kandval kohal
25.01.2019
Sandra Nurmsalu taas „Eesti laulul“: kindlasti on suur väljakutse seda tralli kaheksakuuse beebi kõrvalt kaasa teha, aga mu pere on väga toetav

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee