Üritused

KIIRKÜSITLUS „EESTI LAULU“ FINALISTIGA | Stefan: kulutan riiete peale – meeldib kõik, mis maksab palju ning on silmatorkav (7)

Liina Metsküla, 15. veebruar 2019, 00:30
Eesti Laul 2019 esimene poolfinaal Tartus.Foto: Erlend Štaub

Pruunisilmne Stefan Airapetjan (21) on oma üsna lühikese muusikukarjääri ajal juba teist korda „Eesti laulu“ finaalis. Tänavuse võistlusloo „Without You“ kirjutas Stefan oma tülist tüdruksõbraga. „Ta oli pisarates, tuli ja kallistas mind,“ on Stefan rääkinud, kuidas tema pruut reageeris, kui lugu esimest korda kuulis.

„Alguses läksin sõber Karl-Anderi (Karl-Ander Reismann – toim) juurde ja mängisin talle selle loo klaveril ette. Karlil jäi suu lahti ja ta küsis, et kui mul on selline idee, siis miks ma ei ole varem tema juurde läinud,“ on Stefan loo sünnist rääkinud. „Tegime selle ära ja kutsusin tüdruksõbra esimest demo kuulama. Ta oli pisarates, tuli ja kallistas mind. Kui sellistel hetkedel tuleb mingi suur emotsionaalne pauk, pean selle välja elama. Kirjutan kasvõi luuletuse, siis hakkab palju kergem. Ma ei talu üldse tülisid.“ 

Ka eelmisel aastal osales Stefan „Eesti laulul“ – siis ansambliga Vajé ning nende pala „Laura“ sai finaalis kolmanda koha. Seegi lugu sündis elust enesest, nimelt pühendas Stefan loo endisele tüdruksõbrale Viljandis. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

8. märts 2019, 07:51
Stefan Airapetjan: armeenlase jaoks on tähtis, et tüdruk oleks süütu
15. veebruar 2019, 00:30
KIIRKÜSITLUS FINALISTIGA | Milline „Eesti laulu“ finalist tahab saada kopteripiloodiks? Kes oskab hästi mööblit kokku panna?
4. veebruar 2019, 14:21
Kolme looga „Eesti laulu“ finaali pääsenud produtsent ja laulukirjutaja: tähistamise asemel hakkame hoopis finaaliks valmistuma
1. veebruar 2019, 04:14
ÕL VIDEO | Stefan: ei taha enesekindluse ja ülbuse piiri ületada, aga olin üsna kindel, et saan edasi!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee