Üritused

KIIRKÜSITLUS „EESTI LAULU“ FINALISTIGA | Stefan: kulutan riiete peale – meeldib kõik, mis maksab palju ning on silmatorkav (7)

Liina Metsküla, 15. veebruar 2019 00:30
Eesti Laul 2019 esimene poolfinaal Tartus.Foto: Erlend Štaub
Pruunisilmne Stefan Airapetjan (21) on oma üsna lühikese muusikukarjääri ajal juba teist korda „Eesti laulu“ finaalis. Tänavuse võistlusloo „Without You“ kirjutas Stefan oma tülist tüdruksõbraga. „Ta oli pisarates, tuli ja kallistas mind,“ on Stefan rääkinud, kuidas tema pruut reageeris, kui lugu esimest korda kuulis.

„Alguses läksin sõber Karl-Anderi (Karl-Ander Reismann – toim) juurde ja mängisin talle selle loo klaveril ette. Karlil jäi suu lahti ja ta küsis, et kui mul on selline idee, siis miks ma ei ole varem tema juurde läinud,“ on Stefan loo sünnist rääkinud. „Tegime selle ära ja kutsusin tüdruksõbra esimest demo kuulama. Ta oli pisarates, tuli ja kallistas mind. Kui sellistel hetkedel tuleb mingi suur emotsionaalne pauk, pean selle välja elama. Kirjutan kasvõi luuletuse, siis hakkab palju kergem. Ma ei talu üldse tülisid.“ 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

08.03.2019
Stefan Airapetjan: armeenlase jaoks on tähtis, et tüdruk oleks süütu
15.02.2019
KIIRKÜSITLUS FINALISTIGA | Milline „Eesti laulu“ finalist tahab saada kopteripiloodiks? Kes oskab hästi mööblit kokku panna?
04.02.2019
Kolme looga „Eesti laulu“ finaali pääsenud produtsent ja laulukirjutaja: tähistamise asemel hakkame hoopis finaaliks valmistuma
01.02.2019
ÕL VIDEO | Stefan: ei taha enesekindluse ja ülbuse piiri ületada, aga olin üsna kindel, et saan edasi!