Üritused

KIIRKÜSITLUS „EESTI LAULU“ FINALISTIGA | Inga: minu kodus on alati puhtus ja kord (2)

Liina Metsküla, 15. veebruar 2019 00:30
Eesti Laul 2019 teine poolfinaalFoto: Robin Roots

Lauljatar Inga Tislari (22) viis finaali lugu „Milline päev“, mida ta esitab kooslusega Lumevärv. Laval on lauljatar üksi ning „Eesti laul“ pole talle võõras – aastal 2016 osales Inga võistlusel koos tüdrukutebändiga La La Ladies, kuid nende lugu „Unikaalne“ jäi finaalist välja. 

Ettepaneku esitada lugu „Milline päev“ „Eesti laulu“ võistlusele tegi Ingale loo üks muusika autoreid Kermo Hert. „Kermo ja Margus panid kokku uue duo Lumevärv. Nad teevad eestikeelset pop-house-muusikat. Ma ei kuulu tegelikult nende koosseisu, seetõttu on meie nimi konkursil ka Inga ft. Lumevärv. Nad pakkusid mulle oma esimest laulu. Kermo võttis minuga ühendust ja saatis loo. Ma mõtlesin, et okei, proovime. Tal olid ingliskeelsed sõnad olemas, aga oli vaja eestikeelseid. Siis tuli Jana Hallas ja kirjutas üsna kähku sõnad,“ on Inga rääkinud. 

Pala räägib armastusest ja selle heast poolest. „Mälestustest ja müstikast, mis armastusel olemas on,“ kirjeldas Inga. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

16.02.2019
ÕL EDETABEL | Kes võidab „Eesti laulu“? Vaata, kes on Õhtulehe muusikatoimkonna lemmik!
15.02.2019
KIIRKÜSITLUS FINALISTIGA | Milline „Eesti laulu“ finalist tahab saada kopteripiloodiks? Kes oskab hästi mööblit kokku panna?
03.02.2019
ÕL VIDEO | Inga: lavaline esitus võttis mind võhmale!
19.01.2019
„Eesti laulu“ poolfinalist Inga: oma esimesel avalikul esinemisel laulsin Heraklese T-särgis ja liivaste juustega laulu emast ja isast

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee