Üritused

KIIRKÜSITLUS „EESTI LAULU“ FINALISTIGA | Victor Crone: Tallinn on mulle juba nagu kodu. Tunnen, et olen siin oodatud 

Katharina Toomemets, 15. veebruar 2019 00:30
Eesti Laul 2019 esimene poolfinaal Tartus.Foto: Erlend Štaub

Rootsist pärit Victor Crone (27) on tänavuseks „Eesti lauluks“ löönud käed hitimeistrite Stig Rästa ja Fred Kriegeriga. Stig ja Victor kohtusid kaks ja pool aastat tagasi Rootsis, kui Stig oli seal laulukirjutamise laagris, kus nad koos laulu kirjutasid. „Saime seal tuttavaks, vahetasime kontakte ja Stig tegi ettepaneku tulla ka Eestisse,“ on Victor rääkinud. 

Ka Karl-Erik Taukari viimane singel „Need read“ on sündinud Victori osalusel. „Oleme kirjutanud palju laule enne tänavust „Eesti laulu“ võistluslugu „Storm“. Stig küsis mu käest nii muuseas, kas tahaksin osaleda sellel konkursil. Ma ei teadnud enne, et välismaalased võivad osa võtta, aga olin muidugi nõus. Et miks mitte proovida,“ rääkis Victor mõni aeg tagasi. 

„Loo sõnum on see, et mis iganes sinu elus parajasti toimub, sa tuled alati sellest välja – olgu see siis raske suhe, armastus, depressioon. See on kuidagi ilmselge, aga kui oled oma elus sellises punktis, siis on hea, kui keegi sulle seda meelde tuletab,“ on Victor oma laulu sisu kirjeldanud. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

17.02.2019
„Eesti laulu“ võitja Victor Crone: muusika ja meditatsioon aitavad pingeid maandada
16.02.2019
FOTOD | Palju õnne võitjale! „Eesti laulu“ Õhtulehe lemmiku tiitli omanik on selgunud!
16.02.2019
ÕL EDETABEL | Kes võidab „Eesti laulu“? Vaata, kes on Õhtulehe muusikatoimkonna lemmik!
15.02.2019
KIIRKÜSITLUS FINALISTIGA | Milline „Eesti laulu“ finalist tahab saada kopteripiloodiks? Kes oskab hästi mööblit kokku panna?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee